Tūrisms

Pilsētvides spēle "Izcilpo novadu un atrodi Lieldienu zaķus"

Lieldienu aktivitātes baneris

Laika periodā no 25. marta līdz 7. aprīlim aicinām ikvienu novadnieku un viesi piedalīties pilsētvides spēlē un sameklēt Lieldienu zaķus, kas paslēpušies teju katrā novada ciemā. Šogad zaķi ir īpaši pacentušies un glabā Lieldienu olas ar burtiem. Tavs uzdevums no burtiem salikt slepeno frāzi un iespējams tieši Tu saņemsi dāvanu no mūsu novada uzņēmējiem.

Uzdevums

  • Lejupielādē un izdrukā uzdevumu lapu/ karti un dodies izcilpot novadu. Izdrukātu uzdevumu lapu vari saņemt arī Mārupes novada bibliotēkās un Tūrisma informācijas un amatu mājā, Bebru ielā 10, Mārupē.
  • Atrodi 18 zaķus, kas paslēpušies Mārupes novadā un glabā olas ar burtiem.
  • No atrastajiem burtiem saliec slepeno frāzi.
  • Kad frāze salikta, aizpildi uzdevumu lapu, izgriez aizpildīto kartīti un līdz 7. aprīlim ieliec to Mārupes novada Tūrisma informācijas un amatu mājas, Bebru ielā 10, Mārupē, pasta kastītē.

10. aprīlī noskaidrosim laimīgos, kas tiks pie dāvanām no mūsu novada uzņēmējiem!

Piedalīties vari gan individuāli, gan komandā!

KARTE

Aktivitāti atbalsta: Mārupes Pizza, Ģimenes restorāns “Hercogs”, Maizes ceptuve “Lāči”, Coffee STOP, LU rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētava “Babīte”, Atpūtas vieta “Remeši”, Atputas komplekss “Bejas”, Dabas saldumu maģija, Ģimenes restorāns, viesnīca “Irbēni”, Mārupe Wake Park, Dārzs zem saules, Mētras Lavanda farm

sponsori

Informācija sadaļā atjaunota 22.03.2024.