Tūrisms

Roomie Svētku telpa

Roomie Svētku telpa
Plieņciema iela 35, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167
+371 20021316

Aiz ROOMIE stāv ģimene, kura mīl sapulcēt savus tuvākos vienuviet, lai nodotos priekiem un smieklu pilnai kopā būšanai. Mēs uzskatām, ka ar labo ir jādalās, tāpēc vēlamies, lai arī katrs no jums noķer savu pozitīvo mirkli, ciemojoties pie mums!
ROOMIE būs piemērots kā lieliem, tā maziem dzīves notikumu svinētājiem, jo pie mums, kā pašiem liekas, ir viss nepieciešamais jaudīgai svētku atzīmēšanai:

  • ĒDAMZONA – Esam parūpējušies, lai ir vieta, kur nesteidzīgi savus punčus palutināt var gan lielie, gan mazie, pietam kopā, vienuviet, kā jau kārtīgos svētkos pienākas. Papildus varēsiet izmantot arī virtuves zonu, lai krāšņās kūkas un dzirkstošie dzērieni sagaida savu iznācienu atdzesēti un svaigi, bet tiem, kuriem prasās ko siltāku – būs pieejama tēja un kafija.
  • ROTAĻU ZONA PAŠIEM MAZĀKAJIEM – Svinēt svētkus mēs sākam jau no bērna kājas, pat ja tā kājiņa ir mazmazītiņa, tāpēc arī jaunākajiem ķipariem esam nodrošinājuši mini bumbu baseiniņu ar mīkstajiem klučiem, kas atrodas blakus ēdamzonai, lai vecāki mierīgu sirdi var baudīt mirkli un būt kopā ar savām mazākajām atvasēm.
  • FOTOSTŪRIS – Lai līksmās atmiņas paliktu ne tikai sirsniņās, bet arī fotomirkļos, ir pieejams gaumīgs fotostūris, kuru iespējams arī papildināt ar oriģinālām balonu dekorācijām un kompozīcijām tematiski tieši savai ballītei sadarbībā ar Balbaloni Mārupe.
  • BUMBIŅBASEINS – Ja jautātu mums, kur rodas visskaļākie smiekli, tad mūsu atbilde noteikti būtu tūkstošiem bumbiņās ieskautie jautrībnieki. Baseinā var spēlēt paslēpes, dažādas spēles, šļūkt pa slīdkalniņu un taisīt bumbu kaujas. Pačukstēsim, ka šeit prieku tver visi neatkarīgi no vecuma!
  • TEMATISKĀS MĀJIŅAS – Šeit sākas īsts fantāziju lidojums. Pie mums tu vari būt jebkas, kas tu vēlies būt – ārsts, pārdevējs, policists, bruņinieks, princese, atliek tik iztēloties! Mājiņas ierīkotas tā, lai bērniem raisītu iztēli un ļautu iejusties dažādos tēlos, iepazīstot un izzinot dažādas tematikas rotaļu veidā kopā ar draugiem.

Mēs patiesi ticam, ka ROOMIE ir kas vairāk par svētku telpu. Tā ir vieta, kur aicinām veidot vissirsnīgākās atmiņas lieliskās kompānijās, svinēt dzīvi un ļauties skaistam emociju virpulim! 

roomie

roomie

roomie