Tūrisms

"Mārtiņu ezers"

"Mārtiņu ezers"
“Jaunmārtiņi”, Mārupes novads
+371 29142465

Blakus viesu namam "Jaunmārtiņi" labiekārtota atpūtas vieta pie ūdens - Mārtiņu ezera. Ezera pludmalē var sauļoties, peldēties, spēlēt volejbolu. Zivju krājumi ezerā katru gadu tiek papildināti. Makšķerēšana atļauta tikai no krasta. Makšķerēšanai drīkst izmantot jebkura veida makšķeres bez skaita ierobežojuma. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Atpūtai tiek piedāvātas dažādas piknika vietas. visas ir nodrošinātas ar grillu un galdiem, vieta pie kubula ar ūdens procedūru līdz 12-15 personām. Ezeru ieskauj meža teritorijā, kurā iespējams pastaigāties, kā arī iepazīt augus, kokus, dzīvniekus.Atsevišķa pludmale paredzēta bērniem, cita zona - viesiem ar dzīvniekiem. Saimnieks ir priecīgs, ja viesi ņem līdzi savus mīļdzīvniekus: suņus, kaķus vai citus mīļdzīvniekus.

Teritorijā var celt teltis un novietot dzīvojamos treilerus, motormājas. Kempingā autonoms sanmezgls - tualete un duša. Kempinga apmeklētāji par samaksu var izmantot viesu nama aprīkojumu: veļas mazgāšanas mašīnu, veļas žāvētāju, virtuvi. Viesu nama zālē var rīkot ģimenes viesības, seminārus: āra teritorijā organizēt piknikus pie dabas. Autostāvvieta pie ezera ir maksas, bet viesu nama apmeklētājiem - bezmaksas. 

IMG_4076.JPG

IMG_4083.JPG

IMG_4081.JPG

IMG_4065.JPG

IMG_4097.JPG

Martinu_ezers_2015_small.jpg