Uzņēmējdarbība

Konkurss "Mammu bizness Mārupē"

Mambu bizness Mārupē banneris

Mārupes novada pašvaldība (turpmāk - Pašvaldība) jau piekto gadu izsludina konkursu “Mammu bizness Mārupē 2024”. Konkursa ietvaros sievietes, kuras audzina bērnu kopīgā dzīvesvietā vecumā līdz astoņiem gadiem (ieskaitot), no 2024. gada 10. aprīļa var pieteikties Pašvaldības līdzfinansējumam esošā biznesa attīstīšanai vai jauna uzņēmuma darbības uzsākšanai.

Konkursa mērķis ir motivēt sievietes - māmiņas saskatīt sevī uzņēmējas potenciālu un uzsākt komercdarbību, sekmēt jaunu produktu un pakalpojumu veidošanu, kā arī sekmēt jauno māmiņu sociālo iekļaušanu, sevis pilnveidošanu, atvieglojot un veicinot veiksmīgāku atgriešanos darba tirgū.

Kopējais konkursā pieejamais līdzfinansējums ir 12 000 eiro (divpadsmit tūkstoši eiro, 00 centi), maksimālais viena projekta īstenošanai pieejamais līdzfinansējums ir 4 000 eiro (četri tūkstoši eiro, 00 centi).

Konkurss norisināsies divās atlases kārtās, izvērtējot pieteikumu atbilstību konkursa nolikumam un kritērijiem, kā arī tiks vērtētas pretendentu prezentācijas un atbildes uz žūrijas komisijas jautājumiem.

Konkursa pieteikumu pieņemšana 2024. gadā tiks uzsākta 10. aprīlī un konkurss noslēgsies 20. maijā. Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldību pārstāvji.

Plašāka informācija, rakstot uz e-pasta adresi agentura@marupe.lv vai zvanot uz mob. tālr. nr. 29330721.

Lai palīdzētu jaunajām uzņēmējām labāk sagatavoties dalībai konkursā, šī gada 16. aprīlī MS Teams notika vebinārs, kura ietvaros klāstījām par konkursu “Mammu bizness Mārupē 2024”.

VIDEO - vebinārs par konkursu “Mammu bizness Mārupē 2024”


Lēmums

Konkursa nolikums 

1. pielikums - Pieteikuma veidlapa

2. pielikums - Naudas plūsmas pārskats

3. pielikums - Vērtēšanas kritēriju veidlapa (I. kārta)

4. pielikums - Vērtēšanas kritēriju veidlapa (II. kārta)

5. pielikums - Atskaite par naudas izlietojumu

6. pielikums - Objektivitātes un informācijas neizpaušanas apliecinājums

7. pielikums - Saimnieciskās darbības pārskats


Iedvesmojies no iepriekšējo gadu uzvarētāju pieredzes stāstiem 

Konkursa “Mammu bizness Mārupē 2020” uzvarētāja Jeļena Andrusa stāsta par augstas kvalitātes bērnu un sieviešu trikotāžas apģērbu zīmolu “Loud and Cute”.

Konkursa “Mammu bizness Mārupē 2020” uzvarētāja Inga Mekša ar dažāda izmēra dekoratīvo puķu podu iekštelpām un ārtelpām zīmolu “Moone”.


Konkursa “Mammu bizness Mārupē 2020” uzvarētāja Ieva Bičkoviča ar vokālo studiju “Eva Fay Vocal Studio”.

Konkursa “Mammu bizness Mārupē 2021” uzvarētāja Jūlija Lāce stāsta par mussa kūku un makarūnu zīmolu “Saldā Paradīze”.

 

Informācija sadaļā atjaunota 17.04.2024.