Jauniešiem

Mārupes novada jauniešu centrs "Hēlijs"

Mārupes jauniešu centrs “Hēlijs” ir vieta, kur jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem satikties, kopīgi pavadīt laiku un iepazīties ar citiem jauniešiem. Ikdienā jauniešu centrā iespējams pavadīt laiku mācoties, spēlējot galda spēles, āra sporta laukumā spēlējot basketbolu vai vienkārši atpūšoties. Jauniešu centrā notiek arī Mārupes jauniešu domes (M-UP jauniešu) sēdes, kā arī jauniešu mediju un podkāstu grupas tikšanās.


“Hēlijā” jauniešiem ir iespēja apmeklēt dažādus izglītojošus un izklaidējošus pasākumus, kuru organizēšanā iesaistās gan Mārupes novada Jauniešu dome, gan novada jaunatnes darbinieki, gan citi aktīvie novada iedzīvotāji un jaunieši.

Jauniešu centrs atrodas Dreimaņu ielā 12, Mārupē.
"Hēlija" darba laiks mainās katru nedēļu, plašāka informācija, sazinoties ar Loretu Geinbergu (tālruņa numurs: 20409670, e-pasta adrese: loreta.geinberga@marupe.lv). 


Sīkāku aktuālo informāciju par “Hēliju” un tuvākajiem pasākumiem iespējams uzzināt Mārupes jauniešu sociālajos tīklos, kā arī zvanot Mārupes jaunatnes darbiniekiem, kuri ikdienā strādā jauniešu centrā.

E-pasta adrese: mupjauniesi@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/jaunatnemarupe
Instagram: https://www.instagram.com/m_upjauniesi/
Tālruņa numurs: +371 28816316 (jaunatnes darbiniece Laine Paupere)

 

PASĀKUMI JAUNIEŠIEM FEBRUĀRĪ

Febr pasākumiFebr pasākumi kalendārs


 

Informācija sadaļā atjaunota 07.02.2024.