Tūrisms

Māksliniece Ieva Caruka

Māksliniece Ieva Caruka
+371 29 760 482

Māksliniece Ievas Carukas radošā māja noslēpumainā klusajā Tīrainē, kur stārķi māj o- dzimst un īstenojas idejas, gleznas, zīmējumi, mākslas objekti. Mākslinieces dzīves vietā atrodas arī darbnīca, kur top jauni gleznojumi, kā arī māksla no lietota tekstila un citiem materiāliem. Darba dienu vakaros notiek arī nodarbības gleznošanā jauniešiem un pieaugušajiem.

Ieva Caruka ir grafiķe, gleznotāja, pedagoģe un Latvijas Mākslinieku savienības biedre, absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju Grafikas nodaļu. Mākslinieces darbi ir Latvijas Mākslinieku savienības un Marka Rotko mākslas centru kolekcijās, Latvijas Valsts eksprezidentes Vairas Vīķes–Freibergas un Jāņa Zuzāna privātkolekcijās, kā arī Eiropas, Ukrainas, Austrālijas, ASV u.c. mākslas muzejos un privātkolekcijās.

Ieva piedalās Mārupes novada pasākumos, organizē Mākslas dienas Mārupē, īstenojusi projektu “Omītes leģendas”, bērnu plenēros māksliniece tradicionāli organizē savas radošās darbnīcas atvērto durvju dienas, kā arī pasniedz gleznošanas nodarbības Mārupes mūzikas un mākslas skolā.

Strādājot savā novadā, māksliniece dalās ar savu pieredzi un nes Latvijas vārdu starptautiskos simpozijos un mākslas plenēros - Azerbaidžānā, Igaunijā, Lietuvā, Albānijā, Polijā, Turcijā.

Ieva Caruka

Ieva Caruka