Tūrisms

Atpūtas komplekss un kempings “Bejas”

Atpūtas komplekss un kempings “Bejas”
Mārupes novads, Lat: 56.9051, Lon: 23.8885
+371 29279314, +371 26673507

Kompleksa īpašo gaisotni veido atpūtas vietu iekārtojums un dabiskums – viss darināts no koka ar siltu mīlestību gan pret dabu, gan atpūtnieku vēlmēm! Tas atrodas mākslīgi veidotās Božu ūdenskrātuves krastā un sastāv no 20 dažādām piknika vietām ar galdiņiem, grilu, telšu vietām un iespēju nomāt pārvietojamo pirti, laivas un katamarānus. “Bejās” atradīsiet arī 2 dažāda lieluma pirtis ar volejbola un strītbola laukumiem un 5 omulīgas kempinga mājiņas ar pasakainu skatu uz apkārtējo vidi. Vasaras atpūta pie dabas padarīta vēl atraktīvāka, piedāvājot relaksēties karstā pirtiņā un uzmundrināties pa taisno lecot atvēsinošajā ezerā no pārvietojamās jeb mobilās pirtiņas.

Mazā pirts: Meža ielokā, koku paspārnē ir paslēpusies “Mazā Beju pirts”, kas tā vien atgādina ainiņu no animācijas filmas ar Viļa Plūdoņa dzeju “Zaķīšu pirtiņa”. No ārpuses nelielā, divstāvīgā ēkā var uzņemt līdz 20 viesiem un nodrošina līdz 10 guļvietām. Tajā ir neliela banketu zāle ar akmens kamīnu, pirts telpa, duša un aukstais baseins. Blakus atrodas volejbola laukums un asfalta segums dažādām spēlēm. Ir uzstādīts arī basketbola grozs. Pirts aizmugurējā daļā ir grilla vieta un terase ar galdiņu.

“Lielā Beju pirts”: Par lielākiem pasākumiem rūpējas “Lielā Beju pirts”, kas, protams, iekārtota kompleksam tik ļoti raksturīgajā, tradicionālajā, dabiskajā un senatnīgajā veidā - viss darināts no koka ar īstām ragu dekorācijām un meža dzīvnieku ādām pie sienām. Pirts silto auru papildina akmens kamīns banketu zālē un fakts, ka esat meža ielokā. Vietas pietiks 40 viesiem, vasaras sezonā līdz pat 60 viesiem. Pirmajā stāvā atrodas banketu zāle, virtuvīte, kurā ir mikroviļņu krāsns, ledusskapis un ūdens sildītājs, pirts telpa, ģērbtuve, dušas, aukstais baseins un WC. Otrajā stāvā ir 15 guļvietas, kas izvietotas 3 istabās, neliela halle ar novusa galdu, kas tās savieno, un divas verandas. Aiz pirts atrodas neliels dīķis, kurā droši var atveldzēties pēc pirts apmeklējuma. Pirts teritorijā ir 2 volejbola laukumi, strītbola laukums, 3 metrus augstas šūpoles, atsevišķi zem nojumes iekārtota grila vieta un galdiņi ārā.

Liela_Pirts_Bejas.png

Bejas_maza_pirts_1.jpg

Liela_Beju_pirts.jpg

Bejas_liela_pirts.jpg

Bejas_maza_pirts_2.jpg

Atputas_komplekss_Bejas9.jpg