Tūrisms

RUUKKI pludmales centrs

RUUKKI pludmales centrs
“Lavandas”, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167
Tel.: +371 25400000; 27858720

Eiropā modernākais izklaides un sporta centrs ar 6 iekštelpu pludmales laukumiem, kurus iespējams pielāgot dažādiem pludmales sporta veidiem un pasākumiem. Pludmales laukumi ir īpaši piemēroti pludmales volejbolam, pludmales tenisam un pludmales futbolam.

Mūsu pludmales sporta centrs nav tikai sporta zāle, tas ir dzīvesveids – veselīgs, aktīvs un azartisks. Pēc sporta nodarbībām centra 2. stāvā ir iespēja nobaudīt garšīgus ēdienus un dzērienus, kā arī apmeklēt fizioterapijas kabinetu. Centrā darbojas Pludmales volejbola Akadēmija, kurā apmācības sieviešu, vīriešu un bērnu grupām norisinās 6 dažādos līmeņos. Tas nozīmē, ka pilnīgi ikviens, neatkarīgi no sava sagatavotības līmeņa un vecuma, var pieteikties nodarbībām Akadēmijā.

 Vasarā aicinām izmantot āra stadionu ar 7 pludmales laukumiem, skatītāju tribīnēm, plašu zālāja teritoriju, pasākuma telti un āra kafejnīcu. Vasaras stadions ir piemērota vieta, kur organizēt lielākus vai mazākus pasākumus – sporta spēles, turnīrus, mini festivālus un čempionātus.

Centra kopējā iekštelpu platība ir 2605 m2. Visus 6 iekštelpu laukumus iespējams apvienot, iegūstot ap 1922 m2 lielu pludmali, kuru iespējams izmantot izklaides pasākumiem, kā skatuves, deju vai spēļu vietu. Ietilpība 1000+ cilvēki. Pasākumiem iespējams iznomāt gan visa centra telpas, gan atsevišķas daļas, piemēram, volejbola laukumus vai konferenču zāli. Iespēja izmantot arī telpās esošo inventāru – galdus un krēslus, pufus, dekoratīvās palmas, mucas, TV ekrānus, Nintendo Wii, galda tenisu un novusu.

Ruukki pludmales centra komanda piedāvā Jums pilna servisa pakalpojumus pasākumu plānošanā un organizēšanā kā privātajiem, tā korporatīvajiem un biznesa pasākumiem. Pasākuma organizēšanai tiek ņemtas vērā gan Jūsu vajadzības un vēlmes, gan budžets un viesu skaits.

RUUKKI

RUUKKI

RUUKKI