Sabiedrība

Atkritumu apsaimniekotājs

Saskaņā ar atklāta konkursa rezultātiem (Mārupes pagastā 2017.gadā un Babītes pagastā 2019.gadā), abos konkursos kā visizdevīgākais bija SIA “Eco Baltia vide” sniegtais piedāvājums, tādējādi uzņēmums ieguva  tiesības slēgt līgumu ar pašvaldībām par atkritumu apsaimniekošanu to administratīvajās teritorijās. Arī apvienotajā novadā pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu (no savākšanas līdz pārstrādei) turpina nodrošināt atkritumu apsaimniekotājs SIA «Eco Baltia vide».
  
Uzņēmums lepojas ar ISO 9001 (Kvalitātes vadība), ISO 14001 (Vides vadības sistēma) un ISO 50001 (Energoefektivitātes vadība) sertifikātiem. 

Saskaņā ar normatīvajiem aktiem ikvienam Mārupes novada teritorijā esošajam nekustamā īpašuma īpašniekam (valdītājam, nomniekam), fiziskai vai juridiskai personai ir pienākums iekļauties pašvaldības organizētajā atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, noslēdzot līgumu par atkritumu savākšanu ar komersantu, kuru LR spēkā esošajos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir izvēlējusies un ar kuru ir noslēgusi līgumu pašvaldība.
Jauniem klientiem, kas vēlas noslēgt līgumu par atkritumu izvešanu no sava īpašuma, piemēro konkrētā pagasta, kur atrodas īpašums, tarifus un līguma nosacījumus. 


“Eco Baltia vide” nodrošina vairākas līguma slēgšanas iespējas:
Interneta vietnē www.ecobaltiavide.lv, sadaļā “Klientiem” izvēloties sadaļu “Līguma noslēgšana”, autorizējoties ar internetbankas starpniecību. Šobrīd pakalpojums pieejams Swedbank, SEB banka un Luminor banku klientiem. Šis ir ātrākais un ērtākais veids līguma noslēgšanai.


Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūgums vērsties SIA “Eco Baltia vide” Klientu apkalpošanas centrā:

Tālr. 8717; 67 799 999
E-pasts Mārupes pagasta iedzīvotājiem:  marupe@ecobaltiavide.lv 
E-pasts Babītes un Salas pagastu iedzīvotājem:  babite@ecobaltiavide.lv


Plašāka informācija par uzņēmumus SIA «Eco Baltia vide» mājaslapā www.ecobaltiavide.lv 

Klientu ērtībām uzņēmums ir izveidojis mobilo aplikāciju, kas lietotājam ļauj ērti sekot līdzi jaunumiem, rēķiniem un atgādinās par konteinera novietošanu izvešanai: skatīt šeit!   

Informācija sadaļā atjaunota 24.11.2021.