Sabiedrība

Lielgabarīta atkritumu nodošana

Lielgabarīta atkritumu nodošanas akcija

Reizi ceturksnī Mārupes novada atkritumu apsaimniekotājs SIA “Eco Baltia vide” organizē nolietoto elektroiekārtu, lielgabarīta un mājsaimniecībā radušos videi kaitīgo atkritumu bezmaksas nodošanas akciju.

Akcijas norises laiki

  • Mārupes pilsētā un Mārupes pagastā – martā, jūnijā, septembrī un decembrī
  • Babītes un Salas pagastā – janvārī, aprīlī, jūlijā un oktobrī

Informācija par precīziem akcijas norises laikiem un pieteikšanos tiek publicēta pašvaldības saziņas kanālos – mājaslapā www.marupe.lv, pašvaldības bezmaksas informatīvajā izdevumā “Mārupes Vēstis” un sociālo tīklu platformās Facebook un Instagram.

Akcijas laikā tiek savākti:

  • sadzīves elektroiekārtas (ledusskapji, televizori, datori, monitori, plītis, putekļsūcēji utt.);
  • lielgabarīta atkritumi – atkritumi, ko izmēru dēļ nevar ievietot atkritumu tvertnēs (mēbeles, matrači u.c.); 
  • sadzīvē radušies bīstamie atkritumi (baterijas un akumulatori, viens komplekts vieglo automašīnu riepu bez diskiem, spuldzes u.c.).

Netiek savākti - cita veida atkritumi, kā piemēram, sadzīves atkritumi un būvgruži (podi, vannas, palodzes, durvis logi u.c. ražošanas atkritumi, kas radušies būvniecības procesā).

Pieteikt elektroiekārtu, lielo un bīstamo atkritumu izvešanu ir aicināts ikviens Mārupes novada iedzīvotājs, kurš ir noslēdzis līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Vairāk informācijas, zvanot uz tālruņa numuru 8717 vai rakstot uz e-pasta adresēm marupe@ecobaltiavide.lv;  babite@ecobaltiavide.lv.

Plašāku informāciju par citiem SIA “Eco Baltia vide” pakalpojumiem atradīsiet ŠEIT.


JAUNUMI

27. un 28. martā Mārupes pilsētas un pagasta iedzīvotāji aicināti piedalīties elektrotehnikas un lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā. Pieteikšanās līdz 22. marta plkst. 17.00.

No 2023. gada 19. decembra Mārupē, pie “Business Garden Rīga” virszemes autostāvvietas, atklāts jauns nolietotās elektrotehnikas savākšanas punkts
14. un 15. DECEMBRĪ MĀRUPES PILSĒTAS UN MĀRUPES PAGASTA IEDZĪVOTĀJI AICINĀTI PIEDALĪTIES ELEKTROTEHNIKAS UN LIELGABARĪTA ATKRITUMU NODOŠANAS AKCIJĀ

Pieteikšana līdz 2023. gada 8. decembrim

Informācija sadaļā atjaunota 18.03.2024.