Tūrisms

ACB Tenisa klubs

ABC
Sēļu iela 12, Mārupe, LV-2167
+371 6767 7370, +371 28374374

ACB tenisa kluba halle ir būvēta no koka arkām un tajā ir divi tenisa laukumi ar ShöppSlide segumu, kas ir pirmais šāda veida tenisa laukuma segums Baltijā. Vasaras sezonā apmeklētājiem pieejami arī divi atklātie tenisa laukumi, kuri klāti ar specifisko Plexipave hard segumu un viens pludmales volejbola/tenisa laukums. Tā pat ACB Tenisa kluba telpās pieejama trenažieru zāle 50m² platībā ar kvalitatīviem LifeFitness trenažieriem visām muskuļu grupām. Trenažieru zāle ir aprīkota ar gaisa kondicionētāju, kabeļtelevīziju un mūzikas aparatūru, lai nodrošinātu patīkamu gaisotni treniņa laikā.

Tenisa klubā pieejams arī Wilson zīmola tenisa veikals, kurā var iegādāties tenisa raketes, apavus, somas u.c. aksesuārus tenisam un arī rakešu stīgošanas pakalpojums tiem, kuriem nepieciešams iestīgot jaunu raketi vai veikt veco stīgu nomaiņu.

ACB Tenisa klubs sadarbībā ar tenisa skolu "VL Tenisa skola" piedāvā iespēju nodarboties ar tenisu dažāda līmeņa un vecuma spēlēt gribētājiem. Vairāk par individuālajām tenisa nodarbībām un bērnu grupu apmācībām variet uzzināt sazinoties ar tenisa kluba administrāciju zemāk nortādītajā e-pastā vai zvanot uz norādīto tel.nr.

Kopš 2017. gada ACB Tenisa kluba telpās pieejami profesionāli un kvalitatīvi fizioterapijas un rehabilitācijas pakalpojumi. Ar "ACB Fizio" sniegtajiem pakalpojumiem piedāvājam iepazīties apmeklējot mājaslapu www.acbfizio.lv.

Vienā ēkā ar tenisa klubu atrodas arī restorāns "32.augusts" un optikas salons "GS Optika". 

foto

foto

foto

abc