Sports

Mārupes hokeja skola

hokejs foto
Kantora iela 128a, Mārupe LV-2167
29 900 022

Mārupes hokeja skola nodarbības aizvada Mārupes ledus hallē.

Nodrošina sabalansētu treniņu procesu atbilstoši bērnu vecumam.

MĒRĶI

  • Izveidot un uzbūvēt pilnu hokeja skolas piramīdu no pašiem mazākajiem censoņiem līdz virslīgas komandai, tuvāko 5 gadu laikā, kopīgā darbā ar pieredzējušiem treneriem, bērniem un jauniešiem un viņu vecākiem.
  • Piedalīties Latvijas republikas hokeja meistarsacīkstēs visās vecuma grupās, meistarības, iemaņu un pārliecības uzlabošanas nolūkā līdz U14 vecumam, un uzvaras motivācijas iegūšanai līdz U18 vecumam.

MISIJA

Palīdzēt vecākiem uzaudzināt bērnus un jauniešus par konkurētspējīgām un dzīvē noderīgām personībām un labiem hokejistiem caur profesionālu attieksmi pret mācībām un treniņiem, pārvarot grūtības, draudzīgā un hokeju mīlošā vidē.

VĪZIJA

  • Kļūt par Latvijas hokeja kompetences atbalsta centru caur modernāko apmācības programmu piemērošanu darbā ar bērniem un jauniešiem, lai nodrošinātu Latvijas hokeja izlasēm augstas hokeja raudzes «kareivjus».
  • Attīstīt hokeja treneru izglītošanās iespējas gan Latvijā, gan ārzemēs, īstu profesionāļu vārda vistiešākajā nozīmē - būt par motivējošiem un pieredzējušiem piemēriem bērniem.

VĒRTĪBAS

– kvalitāte,

– profesionālisms,

– godīgums,

– taisnīgums

– komandas sajūtu īpašību attīstība (bērniem un vecākiem)

– meistarība,

– zināšanas,

– ziedošanās savam sportam (sporta gaitu laikā).

hokejs foto

hokejs foto

hokejs foto