Sabiedrība

Mārupes novada mobilā aplikācija

Mārupes novada mobilā aplikācija - iespēja novada iedzīvotājiem, uzņēmējiem un viesiem ļaut ērtā un ātrā veidā saņemt informāciju par norisēm novadā, veidot atgriezenisko saiti - sniegt ierosinājumus un piedalīties iniciatīvās un aptaujās. 


Lietotni iespējams lejupielādēt App store un Google Play veikalā, meklētājā ierakstot “Mārupe”.

Plakāts

Plakāts

Šobrīd lietotne sastāv no vairākiem blokiem.

Pasākumu kalendārs – šī sadaļa dod iespēju izziņot visus novada pasākumus vienuviet, kur iedzīvotāji un viesi var tos skatīt mēneša griezumā. Reģistrētajiem lietotājiem ir iespēja atzīmēt, ja viņi konkrēto pasākumu plāno apmeklēt, tādā veidā ļaujot organizētājiem paredzēt aptuveno apmeklētāju skaitu.

Jaunumi un ziņojumi – sadaļa, kurā ērti un pārskatāmi atspoguļotas ziņas, ļauj iedzīvotājiem iepazīties ar aktuālo informāciju novadā.

Iedzīvotāju ierosinājumi – sadaļa, kura jebkuram iedzīvotājam piedāvā iespēju operatīvi iesniegt savu ierosinājumu novada attīstībai, pievienojot aprakstu, fotogrāfijas un atrašanās vietu. Citi iedzīvotāji var paust atbalstu izteiktajam ierosinājumam, tādējādi uzsverot problēmas aktualitāti. Savukārt pašvaldība var reaģēt uz iesniegtajiem ierosinājumiem, komentēt tos un mainīt apstrādes statusu.

Balsojumi - sadaļa, kurā balsot par dažādiem līdzdalības projektiem. 

Kontakti – ērta sadaļa, kur dažu skārienu attālumā pieejami dažādi pašvaldības un tās iestāžu  kontakti.

Tūrisms - visi tūrisma objekti un maršruti vienuviet, turklāt attēloti gan kartē, gan saraksta veidā. Aplikācija piedāvā iespēju tos grupēt pēc kategorijas vai attāluma no personas atrašanās vietas.

Ziņo pašvaldības policijai - lietotne piedāvā ērtu veidu, kā sazināties ar Mārupes novada pašvaldības policiju, lai novērstu pārkāpumus novadā. 

Sadaļa uzņēmējiem - vakances, uzņēmumu katalogs u.c. informācija. 

Lai izmantotu mobilo lietotni nepieciešams mobilais tālrunis ar skārienjutīgu ekrānu un operētājsistēmu iOS vai Android. Aplikācijas uzturētājs piedāvā ērtu un vienkāršu autorizāciju, lietotājiem draudzīgu saskarni.

 

Informācija sadaļā atjaunota 15.05.2024.