Izglītība

Uzņemšana 1.klasē

Uzņemšana Mārupes novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs 

Informējam, ka 2022. gada 17. janvārī plkst. 8.30 Mārupes novada pašvaldības Mārupes, Babītes un Salas pagastu izglītības iestādēs sāksies reģistrācija bērnu uzņemšanai 1. klasē un turpināsies līdz 1.martam.

Uzmanību! Saistībā ar novadu apvienošanu ir veiktas izmaiņas uzņemšanas kārtībā. Reģistrējot bērnu uzņemšanai pirmajā klasē, lūgums iepazīties ar jauno kārtību:

Noteikumi (22.12.2021) "Par kārtību bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē Mārupes novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs" (pdf)

Iesniegumu reģistrācija tiks uzsākta tieši plkst. 8.30, līdz minētajam laikam zemāk norādītie e-pasti būs neaktīvi.

Piesakot bērnu izvēlētajā vispārējās izglītības iestādē, iesniegumu varēs sūtīt elektroniski vai personīgi iesniegt attiecīgajā skolā. Piesakot bērnu elektroniski, iesniegums sūtāms uz izvēlētās skolas e-pasta adresi:

Reģistrācija bērnu uzņemšanai 1.klasē 2022./2023. mācību gadam notiks līdz 2022.gada 1.martam.

Iepazīties ar iesnieguma formu, kā arī iesniegšanas kārtību un kritērijiem bērnu uzņemšanai pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs varēs, sākot ar 2022.gada 4.janvāri, Mārupes novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.marupe.lv, pašvaldības izglītības iestāžu tīmekļa vietnēs, kā arī pašvaldības sociālo tīklu profilos Facebook un Twitter. 

 

 

Informācija sadaļā atjaunota 23.03.2022.