Jauniešiem

Jauniešu nodarbinātība 2023

Lai veicinātu karjeras izglītību un sniegtu iespēju lielākam skolēnu skaitam lietderīgi pavadīt mācību gada vasaras brīvdienas, kā arī sniegtu iespēju iegūt pirmo darba pieredzi, Mārupes novada pašvaldība ir izstrādājusi jaunu kārtību skolēnu vasaras nodarbinātības organizēšanai 2023. gadā.
 
No 17. aprīļa līdz 30. aprīlim jauniešiem vecumā no 13 gadiem, kas ir deklarēti Mārupes novada administratīvajā teritorijā, un/vai mācās kādā no Mārupes novada izglītības iestādēm, ir iespēja pieteikties darbam vasaras mēnešos.
 

Atbilstoši noteiktajai kārtībai nodarbinātības pasākuma mērķis ir radīt izglītojamajiem iespēju iegūt darba pieredzi, apgūt darba pamatprasmes un iemaņas, kā arī prasmes CV (Curriculum Vitae) un motivācijas vēstules sagatavošanā un sevis prezentēšanā darba devējam. 

Ja vēlies iemācīties pareizi sagatavot CV un motivācijas vēstuli, tad PIESAKIES ŠEIT tiešsaistes apmācībām, kas tiks organizētas 24. un 27. aprīlī plkst. 18.00.   


PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:

  • ŠEIT vari atrast sev vēlamu/-as vakanci/-es;
  • Aizpildi pieteikuma anketu un pievieno savu CV (Curriculum Vitae);  
  • Līdz 30. aprīlim (ieskaitot) sūti savu pieteikumu (ieskenētā formātā) uz e-pasta adresi: jauniesu.darbs@marupe.lv vai iesniedz to Mārupes novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē  (Konrādu ielā 5, Mārupē); 
  • Līdz 15. maijam  pieteikumā norādītajā e-pastā nosūtīsim informāciju ar rezultātu/piedāvājumu vai noraidījumu.

 

 

Skolēnu vasaras nodarbinātība 2023

 

Informācija sadaļā atjaunota 14.11.2023.