Tūrisms

Mārrutku produkti "Mārlapiņi"

Mazcenu aleja 10-61, Jaunmārupe
+371 26411511; +371 26321261

Mārupietis Māris Lapiņš ar ģimeni izgatavo mārrutkus ar visdažādākajām garšām – ar bietēm, pīlādžiem, ingveru un citronu, dzērvenēm, avenēm, asajiem pipariem, u.c. Tiek piedāvāti un arvien ieviesti jauni produkti, kā piemēram baltvīna sinepes ar mārrutkiem un alus pikantās sinepes ar mārrutkiem. Lapiņu ģimene vairs nevar iedomāties ēdienu bez mārrutkiem.

Mārrutki ir laba piedeva pie jebkura ēdiena. Barojošo vielu ziņā mārrutki ir vērtīgāki par kāpostiem, bietēm un burkāniem, bet tikpat daudz C vitamīna kā upenēs un mežrozītēs. Mārrutki satur glikozi, lizocīmu un gandrīz pusi Mendeļejeva tabulas minerālvielu, tāpēc kalpo kā spēcīga barjera dažādām parazītu un mikrobu izraisītām saslimšanām.

Ja uz galda pastāvīgi atrodas rīvētu mārrutku trauciņš un cilvēks tos regulāri lietos, viņam tiks nodrošināta bakteriocīda aizsardzība, mārrutki rūpēsies žults un urīnu dzenošu efektu, kā arī attīrīs asinis.Ja katru dienu reizes 2 tiks apēsta tējkarote rīvētu mārrutku ar medu, cilvēks var cerēt uz to, ka sen iegūts gastrīts viņu pārstās mocīt.

Ražošanas process: Katra mārrutka sakne tiek izrakta un atlasītas tikai labākās. Nomizotas, pārbaudītas vai nav bojājumi. Tikai labākās nonāk tālāk malšanā. Pēc malšanas tiek pievienotas piedevas. Visas sastāvdaļas ir pašu audzētas un mēs atbildam par kvalitāti.

Mārlapiņi piedāvā arī personalizētus produktus ar īpašu iepakojuma dizainu! Mārlapiņu māksliniece sagatavos jūsu vēlmēm atbilstošu etiķetes dizainu, kurš tiks glīti noformēts un iesaiņots! Atliek vien norunāt vēlmes, apjomu un termiņus!

Marlapini_6.jpg

Marlapini_2.jpg

Marlapini_1.jpg