Tūrisms

Mārrutku produkti "Mārlapiņi"

Mārrutku produkti "Mārlapiņi"
Mazcenu aleja 8, Jaunmārupe, LV-2166
+371 26411511; +371 26321261

 

SIA "MārLapiņi" ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar mārrutku pārstrādi un ražošanu. Uzņēmums dibināts 2018.gada decembrī, bet zīmols "MārLapiņi" radies jau 2016.gada rudenī. Mūsu zīmols 2018.gadā saņēma Mārupes novada gada balvu nominācijā "Gada mājražotājs".

Mārlapiņi

Pastāvēšanas laikā "MārLapiņi" attīstījuši un popularizējuši šo veselīgo un noderīgo sakni. Mūsu piedāvājumā ir lielākais mārrutku produktu klāsts pasaulē. Vairāk kā 30 dažādi produkti, kuros galvenā sastāvdaļa ir mārrutki. Saimniecībā darbojas visa ģimene un lielākā daļa procesu ir roku darbs. Pie mums var uzzināt interesantas lietas par mārrutkiem - kā mēs tos pārstrādājam, kādus produktus ražojam, mārrutku kulinārajām īpašībām un nozīmi veselībā. Ražošanā izmantojam tikai Latvijā audzētus mārrutkus un piedevas. Kopumā esam pārstrādājuši jau vairāk kā 10 Tonnas mārrutku sakņu, katru gadu divkāršojot savus ražošanas apjomus. Mūsu saimniecība realizē bezatkritumu ražošanu, jo izmantojam mārrutkus pilnībā – gan saknes, gan mizas gan lapas.
 

 • "MārLapiņi Bomba" – unikāls un inovatīvs produkts dažādu vīrusu un saslimšanas laikā. Produktu sastāvā ir 10 veselīgākās sastāvdaļas, kas palīdzēs uzlabot imunitāti, kā arī ir burvīgs līdzeklis dažādu ēdienu pagatavošanā;
 • "Mārrutku lapu pesto" – produkts ir sezonāls, jo tiek izmantotas mārrutku lapas un citi sezonā pieejamie zaļumi. Piedeva veselīgajiem kokteiļiem, salātiem, zupām, mērcēm, omletei, marinādēm kā arī dažādiem citiem ēdieniem vai vienkārši smērēt uz maizes;
 • Mārrutku balzāmetiķis un Mārrutku balzāmkrēms – vislabāk lietot tad, kad ēdiens jau ir pagatavots, to var pievienot vistas, liellopa gaļas, zivju ēdieniem, pasniegt ar sieru un augļiem, ar parmezāna sieru vai pat baudīt vienu pašu.Tas darbojas kā antibakteriāls un pretsāpju līdzeklis, spēcīgs antioksidants, uzlabo gremošanas trakta darbību, vielmaiņu;
 • Mārrutki ar Habanero pipariem – cilvēkiem kam patīk reāls asumiņš;
 • Rīvēti mārrutki – ideāla piedeva gaļas ēdieniem un burgeriem;
 • Marinēti mārrutki – burvīga uzkoda. Marinēšanai tikai mazās, jaunās saknītes;
 • "Kaltētā MārLapiņi Bomba’’ – izspiedes procesā iegūtie biezumi no mūsu Top produkta "MārLapiņi Bomba" tiek izkaltēti. Burvīga piedeva dažādiem ēdieniem, izmantojam kā garšviela.

Mārlapiņi

2020. gadā MārLapiņu produkcija tika piedāvāta Novada Garšas rīkotajā pārtikas produktu garšas konkursā "Novada Garša 2020".
Visi mūsu iesniegtie produkti saņēma godalgotas vietas:

 • Mārrutki ar avenēm - Sudraba medaļa;
 • Mārrutki ar upenēm un sinepēm - Sudraba medaļa;
 • MārLapiņi Bomba - Bronzas medaļa.

Produktus vērtēja žūrijas komisija:
Pavāri:

- Jari Karlsson (Somija)

- Jaroslav Orševski (Lietuva)

- Rudolf Visnapuu (Igaunija)

- Havjers Garsija (Latvija)

- Lauris Aleksejevs (Latvija)

- Laura Podgurska (Latvija)

- Pārtikas tehnologi

- Evita Straumīte (Latvija)

- Jeļena Zagorska (Latvija)

2021. gada Novada Garšas rīkotajā pārtikas produktu garšas konkursā "Novada Garša 2021", MārLapiņi ieguva godalgotas vietas:

 • "Īsts Mārrutks" – sudraba medaļu;
 • "Mārrutku lapu pesto" – bronzas medaļu.

Lepojamies ar sasniegumiem un iespēju popularizēt novadu ar saviem produktiem!

Mārlapiņi

Mārlapiņi

Mārlapiņi