Tūrisms

Viesu nams “Jaunmārtiņi”

“Jaunmārtiņi”, Mārupes novads
+371 29142465

Viesu nams atrodas pie Rīgas apvedceļa. Šeit pieejamas divvietīgas un trīsvietīgas guļamistabas, kuras var izmantot arī kā dienesta viesnīcu. Teritorijā var celt teltis un novietot dzīvojamos treilerus, motormājas. Kempingā autonoms sanmezgls - tualete un duša. Kempinga apmeklētāji par samaksu var izmantot viesu nama aprīkojumu: veļas mazgāšanas mašīnu, veļas žāvētāju, virtuvi. Saimnieks ir priecīgs, ja viesi ņem līdzi savus mīļdzīvniekus: suņus, kaķus vai citus mīļdzīvniekus. Viesu nama zālē var rīkot ģimenes viesības, seminārus: āra teritorijā organizēt piknikus pie dabas. Atpūtai tiek piedāvātas dažādas piknika vietas. visas ir nodrošinātas ar grillu un galdiem, vieta pie kubula ar ūdens procedūru līdz 12-15 personām.

Tiek piedāvāta arī atpūta pie Mārtiņu ezera. Zivju krājumi ezerā katru gadu tiek papildināti. Makšķerēšana atļauta tikai no krasta. Makšķerēšanai drīkst izmantot jebkura veida makšķeres bez skaita ierobežojuma. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Pie ezera iekārtota maksas auto stāvvieta. Pludmalē var sauļoties, peldēties, spēlēt volejbolu. Atsevišķa pludmale paredzēta bērniem. Viesiem ar dzīvniekiem iekārtota paredzēta atsevišķa ezera krasta zona.

Viesu nama apmeklētājiem atpūtas vieta pie ezera bez maksas. Ezeru ieskauj meža teritorija, kurā iespējams pastaigāties, iepazīt augus, kokus, dzīvniekus.

Jaunmārtiņi

 

Jaunmārtiņi

 

Jaunmārtiņi

 

Jaunmārtiņi

 

Jaunmārtiņi

 

Jaunmārtiņi