Tūrisms

Restorāns “32.augusts”

Restorāns 32.augusts
Sēļu iela 12, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167
+371 29327272

Restorāns atvērts 2013.gadā un kopš pirmās darbības dienas izvirzījis sev visaugstākās prasības pret kvalitāti, atmosfēru un servisu. Virtuvei nav noteiktas reģiona specializācijas, ēdienu piegāde tiek veikta no dažādām pasaules valstīm, kas ļauj būt radošiem piedāvājumā arī pielāgojoties sezonai. Tas pats ir attiecināms uz vīna izvēli – tā pārklāj lielāko daļu vīna ražošanas reģionu pasaulē, ir atlasīta pēc restorāna speciālistu gaumes un pieredzes. Pārstāvēti ir tikai interesantākie katras vīnogas un valsts paraugi. Saviem apmeklētājiem “32.augusta” pavāri vēlas piedāvāt pašu labāko no tā, ko paši baudījuši, nepārstājot izmēģināt jaunas lietas.

Restorānā “32.augusts” ir arī vīna veikals, kurā vīnu izvēle ir patīkami daudzveidīga, ar īpašu uzsvaru uz šampaniešiem. Tāpat piedāvājam arī konditorejas izstrādājumus ar firmas zīmi „Konditoreja by 32.Augusts”, un jaunums vasaras sezonā- „Viss Jūsu piknika grozam”- svaigas gaļas, zivis, jūras veltes, sniedzot Jums iespēju pašiem pagatavot sev gardu maltīti no mūsu piedāvātajiem produktiem.

Bez visa jau minētā, viesu ērtībām katru dienu strādā bērnu aukle un ceturtdienas, piektdienas un sestdienas vakaros vakariņas pārvēršas dejās līdz pat rītam. Tādēļ “32.augusts” ir ne tikai restorāns. Tiek pievērsta uzmanība tam, lai klientu ikdiena, svētku brīži un laiks, ko pavada šeit tiktu padarīti patīkami dzirkstoši, gardi un baudāmi.

32.augusts

 

32.augusts
32.augusts

 

32.augusts