Tūrisms

Brīvdienu mājas "Kukūzes"

Kukūzes
"Sebru Veisi", Sēbruciems, Babītes pagasts, Mārupes novads
29841400, 26522982

Brīvdienu mājas KUKŪZES atrodas klusā Pierīgas nostūrī - Babītes pagastā, Sēbruciemā. KUKŪZES piedāvā nakšņošanu divos omulīgos brīvdienu namiņos mezā ielokā ar skatu uz labiekārtotu dīķi. Abi namiņi aprīkoti ar visu nepieciešamo ērtai palikšanai un mierpilnai atpūtai. KUKŪZES atrodas mazāk kā pusstundas braucienā no Rīgas centra, tādējādi rosīgo pilsētas kņadu īsā laikā iespējams aizvietot ar mieru un savvaļas dabas skaistumu.

Uzturēšanās namiņā piemērota diviem līdz četriem pieaugušajiem vai ģimenei ar bērniem. Katra namiņa dzīvojamajā zonā ir divguļamā sienas gulta un guļamdīvāns. Nodrošināta arī gultiņa mazuļiem. Pieejami trauki gatavošanai, pārtikas izejvielas, tēja, kafija, elektriskā plīts, ledusskapis, elektriskā tējkanna un kafijas automāts kafijas mīļotājiem, kā arī āra grils.

Kukūzes

Kukūzes

Viesi nodrošināti ar dvieļiem, fēnu un higiēnas precēm. Ir pieejams interneta pieslēgums un televīzija, ērti apvienot atpūtu ar darba darīšanām. Abiem namiņiem ir nelielas mēbelētas terases ar skatu uz dīķi, sniedzot iespēju baudīt rīta kafiju ar skaistu ainavu, klausoties putnu dziesmās. Siltajā sezonā viesiem bez maksas pieejama peldvieta, kas ir izveidota īpaši draudzīga ģimenēm ar maziem bērniem. Savukārt gada aukstajā sezonā kā papildus pakalpojums tiek piedāvāts karstais kubls.

Apkārtnē ir ne mazums apskatāmu dabas objektu un dažādas aktīvās atpūtas iespējas – golfs, veikbords, izjādes ar zirgiem, velo trases, ledus halle, sporta centri un laukumi u.c. Pārtikas veikali un kafejnīcas atrodas pastaigas attālumā.

Kukūzes

Kukūzes