Komitejas un komisijas

Mārupes novada Dome, lai nodrošinātu savu darbību un izstrādātu Domes lēmumprojektus, no pašvaldības deputātiem ievēl: 

 

KOMITEJAS

Finanšu komiteja

1. Andrejs Ence, priekšsēdētājs
2. Mārtiņš Bojārs
3. Valdis Kārkliņš
4. Ilze Bērziņa
5. Līga Kadiģe
6. Jānis Kazaks
7. Jānis Lagzdkalns
8. Normunds Orleāns
9. Aivars Osītis
10. Guntis Ruskis
11. Oļegs Sorokins
12. Uģis Šteinbergs
13. Dace Štrodaha
14. Gatis Vācietis
15. Ira Dūduma
16. Andris Puide
17. Jānis Lībietis
18. Ivars Punculis
19. Nikolajs Antipenko

    Attīstības un vides jautājumu komiteja

    1. Valdis Kārkliņš, priekšsēdētājs
    2. Dace Štrodaha, priekšsēdētāja vietniece
    3. Andrejs Ence
    4. Nikolajs Antipenko
    5. Andris Puide
    6. Jānis Kazaks
    7. Aivars Osītis
    8. Jānis Lībietis
    9. Jānis Lagzdkalns

      Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteja

      1. Mārtiņš Bojārs, priekšsēdētājs
      2. Līga Kadiģe, priekšsēdētāja vietniece
      3. Oļegs Sorokins
      4. Guntis Ruskis
      5. Ilze Bērziņa
      6. Gatis Vācietis
      7. Ira Dūduma
      8. Uģis Šteinbergs
      9. Ivars Punculis

        KOMISIJAS 

        Administratīvā komisija

        1. Andrejs Kirillovs, priekšsēdētājs
        2. Dace Štrodaha, priekšsēdētāja vietniece
        3. Aivars Osītis
        4. Andris Puide
        5. Ira Dūduma
        Plakāts

        Nekustamo īpašumu novērtēšanas komisija

        1. Valdis Kārkliņš, komisijas priekšsēdētājs
        2. Lauma Erdmane
        3. Dāvids Valters
        4. Baiba Baltiņa
        5. Ilmārs Stašulāns

        Ētikas komisija

        1. Līga Kadiģe, komisijas priekšsēdētāja
        2. Baiba Baltiņa
        3. Uģis Šteinbergs
        4. Daiga Broka
        5. Jānis Kazaks
        6. Jānis Lībietis

        Komisija par lauksaimniecības zemes iegūšanu īpašumā

        1. Valdis Kārkliņš, komisijas priekšsēdētājs
        2. Nikolajs Antipenko
        3. Lauma Erdmane
        4. Anita Lontone-Ieviņa

         

        Dzīvojamo māju privatizācijas komisija

        1. Andrejs Ence, komisijas priekšsēdētājs
        2. Mārtiņš Bojārs, komisijas priekšsēdētāja vietnieks
        3. Iveta Ruģele
        4. Līga Ģīle
        5. Baiba Baltiņa

         

        Korupcijas un interešu konflikta riska novērtēšanas komisija

        1. Līga Kadiģe, komisijas priekšsēdētāja
        2. Gunita Snipke
        3. Lāsma Jefremova
        4. Anete Freimane
        5. Dace Štrodaha

         

        Mārupes novada pašvaldības interešu izglītības mērķdotācijas izvērtēšanas un sadales komisija

        1. Mārtiņš Bojārs, komisijas priekšsēdētājs
        2. Erita Rutkovska
        3. Elita Lecko
        4. Līga Kadiģe

        Komisijas nolikums

        Medību koordinācijas komisija

        Komisijas nolikums

        Komisijas priekšsēdētājs - Mārupes  novada pašvaldības domes deputāts Nikolajs Antipenko;

        Komisijas locekļi:

        1. Mārupes  novada pašvaldības domes deputāts Ivars Punculis;
        2. Centrālās administrācijas Juridiskās nodaļas jurists Jānis Buza;
        3. SIA “Rīgas meži” Tīreļu mežniecības mežzinis Andris Greidāns;
        4. Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvaldes Kontroles un uzraudzības daļas Vecākais inspektors Ainārs Naglis;
        5. Valsts meža dienesta Rīgas reģionālā virsmežniecības Babītes nodaļas vecākais mežzinis Andris Veidemanis;
        6. Latvijas Mednieku asociācijas  pārstāvis Guntars Reika;
        7. Biedrības “Mednieku klubs “Mārupes bebrs” valdes priekšsēdētājs Jānis Skapsts.

         

          Konkursa "Mārupe - mūsu mājas 2022" komisija

          1. Ilze Krēmere, komisijas priekšsēdētāja
          2. Elīna Brigmane
          3. Ilze Kamoliņa
          4. Inuta Šaroka
          5. Liene Šmite

           

          Mārupes novada pašvaldības pedagoģiski medicīniskā komisija

          1. Speciālais pedagogs Gita Strode - komisijas vadītāja
          2. Logopēds – Antra Krauce
          3. Speciālais pedagogs – Aelita Žučkova
          4. Psihologs – Irina Kaminska
          5. Bērnu psihiatrs – Laura Ķevere

          .

          Mārupes novada sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisija

          Komisijas nolikums

          Komisijas priekšsēdētājs – Mārupes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ence

          Komisijas priekšsēdētāja vietnieki:

          Ivo Bendrats - Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes 2.daļas komandieris

          Jānis Grīviņš - Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes Baldones posteņa komandieris virsleitnants

           

          Komisijas locekļi:

          Kalvis Avotiņš - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes Piesārņojuma kontroles daļas vadītājs;

          Reinis Bitenieks - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes Piesārņojuma kontroles daļas Piesārņojuma sektora vadītājs;

          Juris Višņakovs - Zemessardzes 17. kājinieku bataljona komandieris;

          Genādijs Popovs - Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirkņa priekšnieks

          Ivars Vovers – Mārupes novada pašvaldības darba aizsardzības speciālists

          Juris Jēkabsons – Mārupes pašvaldības policijas priekšnieks

          Jevgēnijs Tjarve - Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirkņa kārtības policijas nodaļas priekšnieks

          Kaspars Platnieks – Mārupes pašvaldības policijas vecākais inspektors

          Ināra Ļebedeka – Mārupes sociālā dienesta vadītāja vietniece

          Ivo Leoki - akciju sabiedrības "Sadales Tīkls" Tīklu pārvaldības funkcijas, Tīklu uzturēšanas daļas, Vidzemes tīklu nodaļas vadītājs, kuru nepieciešamības gadījumā var aizvietot akciju sabiedrības "Sadales tīkls" Tīklu pārvaldības funkcijas, Tīklu uzturēšanas daļas, Vidzemes tīklu nodaļas meistars Andris Millers

          Rinalds Strazdiņš - Valsts meža dienesta Rīgas reģionālās virsmežniecības Babītes nodaļas mežzinis

           

          Informācija sadaļā atjaunota 12.01.2023.