Sabiedrība

Dienas centrs Švarcenieki

svarcenieki
Dienas centrs ŠVARCENIEKI

Adrese: Mazcenu aleja 4, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV-2166
Tālr.:.25475642
E-pasts: svarcenieki@gmail.com
Mājaslapa: www.svarcenieki.lv

Darba laiks:
Darba dienās: 11.00 – 19.00 
Skolēnu brīvlaikos: 9.00 – 17.00

Darba laiks var tikt mainīts, saskaņā ar iknedēļas plānu (informācija pieejama dienas centra mājas lapā).

Dienas centra “Švarcenieki” nolikums

Dienas centra “Švarcenieki” darba plāns 

Speciālisti:

Vadītājs un sociālais darbinieks darbam ar ģimenēm un bērniemGatis VācietisTālr. 25475642gatis.vacietis@gmail.com
Sociālā audzinātājaElīna AlkaTālr. 25475642svarcenieki@gmail.com

Bērniem un jauniešiem (7-25 g.vec.)

Iespēja jautri un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, kad stundas beigušās, bet vēl negribas šķirties no draugiem, kopā svinēt svētkus un rīkot pašiem vēl nebijušus pasākumus, apgūstot un pilnveidojot organizatora prasmes. Katrs apmeklētājs Dienas centrā var pavadīt neierobežoti ilgu laiku atbilstoši savām interesēm un iecerēm. Ir iespēja spēlēt dažādas spēles – galda tenisu, Nintedo Wii, galda futbolu, novusu, kas ir īpaši iecienīts, kā arī dažādas galda spēles. Tiek organizēti arī pasākumi ārpus Dienas centra – izbraucieni ar laivām un velosipēdiem. Divas reizes nedēļā bērni un jaunieši kopā ar Dienas centra vadītāju dodas uz Jaunmārupes sākumskolas sporta zāli spēlēt florbolu. Aktīvākie jaunieši iesaistās arī dažādu pasākumu organizēšanā – piemēram, novusa un florbola turnīri, skeitborda sacensības, laivu un velobraucienu sagatavošana. Dienas centrā ir pieejami arī datori un internets. Ikdiena tiek organizēta tā, lai ikviens spētu atrast sev atbilstošu nodarbošanos.

Vecākiem

Vieta, kur vajadzības gadījumā saņemt profesionāla sociālā darbinieka konsultācijas par sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem, par bērnu tiesību aizsardzības jautājumiem. (Darba dienās no 11:00 līdz 13:00 iepriekš piesakoties pa tel.29594004)

Senioriem

Iespēja apgūt datora lietošanas pamatprasmes. Apmācības notiek individuāli, katram klientam izstrādājot programmu atbilstoši spējām un vēlamajiem mērķiem.
Iespēja pievienoties pensionāru rokdarbu grupai.

Informācija sadaļā atjaunota 05.03.2018.