Tūrisms

Bērnu rotaļu laukums "Ūdensrozes" Jaunmārupē

Bērnu rotaļu laukums "Ūdensrozes"
Bērnu rotaļu laukums "Ūdensrozes", Jaunmārupe
+ 371 67687148

2019.gada 25. jūlijā Jaunmārupē Mārupes novada dome vērusi durvis lielākajam un modernākajam bērnu rotaļu laukumam Mārupes novadā.

Rotaļu laukums ar nosaukumu “Ūdensrozes” izveidots Jaunmārupes Dabas parka labiekārtošanas projekta ietvaros.

Jaunizveidotais bērnu rotaļu laukums “Ūdensrozes” paredzēts bērniem vecumā no 1-6 gadiem un atrodas ziemeļu daļā no esošā Jaunmārupes stadiona stāvlaukuma, iepretim ūdenskrātuvei “Ūdensrozes”. Bērnu drošībai laukums ir norobežots ar žogu un visā spēļu laukuma teritorijā ieklāts gumijas segums. Bērnu laukumā izveidots individuāla dizaina smilšu laukums ar iekārtām smilšu rotaļām, ierīkotas šūpoles ar atšķirīgām sēdvirsmām, slidkalniņš, mājiņas un aliņas, rotaļu kompleksi, karuseļi, 3D zvēriņi un dinamiskie elementi.

laikums

laukums

laukums

Laukums no tuvējās dzīvojamās ēkas atdalīts ar apstādījumiem, kā arī rudens periodā papildus tiks ierīkoti jauni apstādījumi. Gājēju ietve, kas nodrošina galveno iedzīvotāju pastaigu plūsmu, virza gar bērnu laukumu un tās segums ir mākslīgais bruģakmens. Tās malā uzstādīta atpūtas vieta ar soliņiem, atkritumu urnām un velo statīviem.

Rotaļu laukums būs atvērts un brīvi pieejams katru dienu no plkst. 7.00 līdz 23.00 visiem apmeklētājiem.

Atrašanās vieta: https://goo.gl/maps/P3MTP67cuk9G4Acn8

Tie apmeklētāji, kuri dodas ar auto, vislabākā vieta automašīnas novietošanai ir Jaunmārupes pamatskolas stadiona autostāvvieta: https://goo.gl/maps/71zZvbqZ3vmx8g3a9