Tūrisms

Bērnu rotaļu laukums "Pavasari" Jaunmārupē

Bērnu rotaļu laukums "Pavasari"
Bērnu rotaļu laukums "Pavasari", Jaunmārupe
+ 371 67687148

2020.gada 30.jūlijā Mārupes novadā Jaunmārupes dabas parka piegulošajā teritorijā blakus ūdenstilpnei “Pavasari”, klāt esot būvniekiem un iesaistītajiem pašvaldības speciālistiem, atklāts “Pavasaru bērnu laukums” bērniem no 6 līdz 16 gadu vecumam.

Visa laukuma teritorija sadalīta vairākās zonās, kuras paredzētas dažādām vecuma grupām un aktivitātēm. Tās atdalītas ar ietvēm, atpūtas vietām un stādījumiem. Vienā no laukumiem uzstādītas iekārtas ielu vingrošanai – to iespējams izmantot dažādām vecuma grupām – arī pieaugušajiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Ir vairākas zonas ar iekārtām kāpelēšanai un šļūkšanai. Karuseļu laukumā uzklātie segumi norāda katras iekārtas drošības zonas, kuru nebūtu ieteicams šķērsot, ja iekārtu kāds jau izmanto. Daļa rotaļu iekārtas paredzētas koordinācijas uzlabošanai un spēka vingrinājumiem.  Tāpat neiztrūkstoši rotaļu laukumā uzstādītas dažāda veida šūpoles un šūpuļtīkli. Izveidots laukums ar asfalta segumu un tajā uzklāti  “vēsturisko” lēkšanas rotaļu zīmējumi, bet brīvajos laukumos bērni varēs izpaust savas mākslinieciskās prasmes, izmantojot līdzi paņemtos krītiņus. Visu teritoriju ierobežo apstādījumi, centrālajā laukumā, kur nogāze ir slīpāka, uzstādīts nožogojums. Teritorijas reljefs veidots tā, lai vide būtu pieejama ikvienam sabiedrības loceklim.

Projektu īstenoja SIA “Reaton”, projektēšanu veica SIA “BM - projekts”, būvuzraudzību veica SIA “Semita”.

Rotaļu laukums būs atvērts un brīvi pieejams katru dienu no plkst. 8.00 – 22.00 visiem apmeklētājiem.

Apmeklētāju ievērībai! Esiet apdomīgi, izvērtējiet savu prasmju līmeni un spējas! Ja gribam, lai laukums kalpo ilgāk, aicinām izturēties saudzīgi pret inventāru un lietot to atbilstoši norādēm. Saudzējam to, kas mums ir, lai kalpo ilgāk!

Atrašanās vieta: https://goo.gl/maps/P3MTP67cuk9G4Acn8

Tie apmeklētāji, kuri dodas ar auto, vislabākā vieta automašīnas novietošanai ir Jaunmārupes pamatskolas stadiona autostāvvieta: https://goo.gl/maps/71zZvbqZ3vmx8g3a9