Tūrisms

Konditoreja

"Bake Away" Piņķos piedāvā gardas kūkas, smalkmaizītes, kruasānus un citus gardumus! Turpat ir iespējams iegādāties arī citu Mārupes novada mājražotāju gardumus.
Rīgas iela 22, Piņķi, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107
Meraki Bake house atrodas pašā Mārupes centrā - Daugavas ielā 27. Konditoreja piedāvā braunijus, desertus, kūkas, makarūnus un vēl daudzus citus saldumus.
Daugavas iela 27, Mārupe, LV-2167
Klusā un viena no zaļākajām ielām Teikā - Raunas iela - jau 2 gadus tiek pazīta ne tikai Rīgā. Raunas ielā 22a, mazo, daudzstāvu ēkas pirmā stāva veikaliņu par savām mājām izvēlējās "Eklērnīca “Raunas dārzs", priecējot lielākus un mazākus kārumniekus ar Parīzē popularitāti atguvušo, sen zināmo gaisīgo gardumu - eklēriem....
Vītiņu iela 4, Mārupe
"Gardēžu namiņš" piedāvā nobaudīt konditorejas izstrādājumus, kuru izgatavošanā tiek izmantotas dabīgas izejvielas un produkti, kuri iegūti no pašmāju uzņēmumiem un saimniecībām.
Jūrmalas iela 14c, Pinķi , Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107
"The Coffeery Shop" Tīrainē piedāvā dažādus gardumus - sāļos groziņus, piciņas, mafinus, kūkas, smalkmaizītes un citas uzkodas. Tiek piedāvāti arī siltie dzērieni, kas lieliski noderēs, lai sasildītos vēsāku pastaigu laikā.
Jelgavas ceļš 3, Tīraine, Mārupes pagasts, Mārupes novads, LV-2167
Jau pirms kāda laiciņa bija radies mazs sapnītis par ģimenes uzņēmuma atvēršanu. Nu esam sarosījušies un pie jums nākam ar izslavētākajām pankūkām un vafelēm ciemā! Slepenā recepte radusies no bērnībā baudītajām Vecmāmiņas pankūkām - jā, jā, tām pašām ar ievārījumu! Jāatzīst, esam tām iedevuši jaunu skanējumu. Atbrauc pie mums...
Rožu iela 2, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167
Informācija sadaļā atjaunota 08.05.2024.