Uzņēmējdarbība

Konkurss "Mammu bizness Mārupē"

hederis

12.06.2023.

Noteikta konkursa “Mammu bizness Mārupē” 2023. gada uzvarētāja

Mārupes novada pašvaldība (turpmāk - Pašvaldība) jau ceturto gadu pēc kārtas izsludināja konkursu “Mammu bizness Mārupē 2023”. Konkursa ietvaros sievietes, kuras audzina bērnu kopīgā dzīvesvietā vecumā līdz astoņiem gadiem (ieskaitot), varēja pieteikties Pašvaldības līdzfinansējumam esošā biznesa attīstīšanai vai jauna uzņēmuma darbības uzsākšanai.

Konkursa mērķis ir motivēt sievietes - māmiņas saskatīt sevī uzņēmējas potenciālu un uzsākt komercdarbību, sekmēt jaunu produktu un pakalpojumu veidošanu, kā arī sekmēt jauno māmiņu sociālo iekļaušanu, sevis pilnveidošanu, atvieglojot un veicinot veiksmīgāku atgriešanos darba tirgū.

Kopējais konkursā pieejamais līdzfinansējums ir 12 000 eiro, maksimālais viena projekta īstenošanai pieejamais līdzfinansējums ir 3 000 eiro.

Konkurss norisinājās divās atlases kārtās, izvērtējot pieteikumu atbilstību konkursa nolikumam un kritērijiem, kā arī tika vērtētas pretendentu prezentācijas un atbildes uz žūrijas komisijas jautājumiem.

Foxy gelato

Lindas Kalniņas projekts “Foxy Gelato” ieguvis līdzfinansējumu projektā “Mammu bizness Mārupē 2023”. FOTO: Privātais arhīvs

Kopā konkursā šogad tika saņemti astoņi pieteikumi, no kuriem žūrijas komisija, kuras sastāvā bija uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldību pārstāvji, par konkursa uzvarētāju līdzfinansējuma saņemšanai izvirzīja Lindas Kalniņas projektu saldējuma “Foxy Gelato” ražošanai. Pieteikuma iesniedzēja saņems pašvaldības grantu 2 954 eiro apmērā savas biznesa idejas attīstīšanai Mārupes novadā.

 


Seminārs (20.04.2023.)


2023. gada konkursa “Mammu bizness Mārupē 2023” prezentācija

Lēmums

Konkursa nolikums 

1. pielikums - Pieteikuma veidlapa

2. pielikums - Naudas plūsmas pārskats

3. pielikums - Vērtēšanas kritēriju veidlapa (I. kārta)

4. pielikums - Vērtēšanas kritēriju veidlapa (II. kārta)

5. pielikums - Atskaite par naudas izlietojumu

6. pielikums - Objektivitātes un informācijas neizpaušanas apliecinājums

7. pielikums - Saimnieciskās darbības pārskats

Plašāka informācija, rakstot uz e-pasta adresi: linda.ostrovska@marupe.lv vai zvanot uz mob. tālr. nr. 29330721.


Konkursa “Mammu bizness Mārupē 2020” uzvarētāja Jeļena Andrusa stāsta par augstas kvalitātes bērnu un sieviešu trikotāžas apģērbu zīmolu “Loud and Cute”.

Konkursa “Mammu bizness Mārupē 2020” uzvarētāja Inga Mekša ar dažāda izmēra dekoratīvo puķu podu iekštelpām un ārtelpām zīmolu “Moone”.


Konkursa “Mammu bizness Mārupē 2020” uzvarētāja Ieva Bičkoviča ar vokālo studiju “Eva Fay Vocal Studio”.

Konkursa “Mammu bizness Mārupē 2021” uzvarētāja Jūlija Lāce stāsta par mussa kūku un makarūnu zīmolu “Saldā Paradīze”.

 

Informācija sadaļā atjaunota 15.06.2023.