Tūrisms

Audio gids "Stāstu līkločos no Mārupes līdz Skultei"

Vētras ciems

Vai esat redzējuši kā 80.-tajos gados izskatījās RIX Rīgas lidosta drošības kontrole, kas rakstīts Mārupes Kultūras nama iesvētīšanas aktā, kur Mārupes novadā atrodas Svētā Jēkaba ceļš, vai arī, no kurienes cēlies mūsu novada vārds? Vai esat gatavi doties stāstu līkločos no Mārupes līdz Skultei, interaktīvi izzinošā veidā iepazīstot Mārupes novada tūrisma,  kultūrvēsturisko, dabas un citu objektu stāstus, kā arī ielūkojoties pagātnes notikumos ar fotogrāfiju liecībām?

Ja atbilde ir “jā”, tad aicinām iziet maršrutu, lietojot audio gidu “Stāstu līkločos no Mārupes līdz Skultei”, kas pieejams bezmaksas lietotnē “izi.Travel”. Lietotne pieejama gan Android, gan arī iOS viedierīču lietotājiem. Lai atrastu audio gidu, lietotnes “izi.Travel” meklētājā ierakstiet “Stāstu līkločos no Mārupes līdz Skultei” vai noskenējiet QR kodu, kas atrodams zemāk. Pilnvērtīgākam audio gida baudījumam iesakām lejupielādēt lietotni.

QR kods

Kopējais maršruta garums ar audio gidu ir aptuveni 30 kilometru, tādēļ to ieteicams mērot ar velosipēdu. Maršruta sākumpunkts – Mārupes Kultūras nams. 

Lai izietu maršrutu ar audio gidu, nepieciešams pieslēgums internetam un GPS. Stāsti aktivizēsies automātiski, nonākot objektu darbības zonā.  Lai patīkama klausīšanās!

Informācija sadaļā atjaunota 21.05.2024.