Tūrisms

Hampton by Hilton Riga Airport

Hampton by Hilton Riga Airport
Priežkalni A, Mārupes novads, Rīga, LV-2167
67102599

Hampton by Hilton Riga Airport viesnīca piedāvā pakalpojumus un risinājumus pat pašai prasīgākajai gaumei – Hampton by Hilton ir apvienotas kvalitatīvākās izmitināšanas iespējas un jaunākās tehnoloģijas, kas ļaus ikvienam viesim rast savām vajadzībām labākos risinājumus.

Viesnīca atrodas dažu minūšu attālumā no Rīgas lidostas un 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra un vēsturiskās vecpilsētas. Viesnīcas dizains līdzinās citām šī zīmola viesnīcām, tāpēc viesi, kuri jau iepriekš apmetušies Hampton by Hilton viesnīcās, var relaksēties sev jau ierastā vidē. Savukārt viesi, kuri šeit apmetas pirmo reizi, var pilnībā izbaudīt nomierinošo atmosfēru un izpētīt Hampton by Hilton pakalpojumu piedāvājumu.

Hilton

Viesnīcas ērtā atrašanās vieta ļauj tranzīta pasažieriem un viesiem, kuri ieradušies ar vēlajiem reisiem, nesatraukties par vietējā sabiedriskā transporta iespējām. Viesiem ir pieejams arī maksas maršruta autobuss, kas kursē no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ.

Papildus gaišajiem un ērtajiem viesnīcas 189 numuriņiem, ir pieejama arī atpūtas telpa ar ierobežotu ēdienkarti visas diennakts garumā, diennakts bārs un fitnesa centrs, kā arī biznesa centrs. Viesiem ir pieejamas bezmaksas siltās brokastis un Wi-Fi.

Viesnīcas viesiem ir pieejama autostāvvieta, kas paredzēta 90 transportlīdzekļiem, tostarp 6 elektromobiļu uzlādes vietas, kas izmanto EV uzlādes risinājumu.

Hilton

Hilton

Hilton

Hampton by Hilton Riga Airport ir daļa no Hilton Honors, godalgotās viesu lojalitātes programmas, kas apvieno 18 dažādus Hilton viesnīcu zīmolus. Tās biedriem, rezervējot numuriņus ar šīs programmas palīdzību, ir pieejamas dažādas priekšrocības, tostarp elastīgs maksājumu rīks, kas ļauj izvēlēties gandrīz jebkādu uzkrāto punktu un naudas kombināciju. Tāpat pieejama ekskluzīva biedra atlaide, bezmaksas standarta Wi-Fi un Hilton Honors mobilā lietotne.