Tūrisms

Peintbola un lāzertaga parks

Mārupes peintbola parks
Ieķi-3, Mārupes novads
+371 28837737, +371 24904049

“Peintbola Parks” atrodas Mārupē atpūtas un izklaides parkā 1km no Jaunmārupes klusā, skaistā vietā pie Neriņas upesaiz viesu nama “Jaunmārtiņi”.

Piedāvājam uzspēlēt aizraujošu spēli ar asām izjūtām, azartu un labi pavadītu laiku.

“Peintbola Bāze” sastāv no četriem laukumiem:

  1. “Bastions” laukums ar ierakumiem, tranšejām, dažādiem šķēršļiem, diviem nocietinājuma torņiem galos un ierakumu bāzi vidū.
  2. “Fronte” laukums ar aizsargbarjerām, slēpņiem, diviem pretinieku aizsargtorņiem galos un slēpņa bāzi vidū.
  3. Laukumus atkarībā no cilvēku skaita un vēlēšanās apvieno un spēlē pa abiem laukumiem.
  4. “Speedball” laukums ir izveidots no piepūšamajām peintbolam paredzētām figūrām, aizsargšķēršļiem, slēpņiem, vairogiem. Šādas piepūšamās figūras izmanto sporta peintbola sacensībās. Pateicoties piepūšamo figūru laukumam iespējams variēt ar laukuma izvietojumu pēc klienta vēlmēm, tādā veidā mainot spēles gaitu un izspēlējot dažādas taktikas.

Teritorijā pieejama arī nojume 30-40 cilvēkiem, kur var noorganizēt vecpuišu ballīti, pikniku, uzcept šašliku, nosvinēt jubileju, izklaides pasākumu vai vienkārši atpūsties pie dabas. Pēc spēles var uzspēlēt volejbolu, ir dīķis kur var nopeldēties. Blakus ir “Mārtiņa ezers” kur piedāvā karpu, līņu, līdaku un citu zivju makšķerēšanas iespējas.Ar sabiedrisko transportu pie mums var nokļūt braucot ar 10, 55 autobusu līdz galapunkta pieturai “Mūzikas un mākslas skola”, no pieturas 1km līdz parkam. Priekšlaicīgi piesakot spēli mūsu transports Jūs atvedīs līdz peintbola parkam “Peintbola Bāze”.
 

Peintbola_baze_Marupe_3.JPG

Peintbola_baze_Marupe_456.JPG

Peintbola_baze_Marupe.JPG