Tūrisms

"Eklērnīca Raunas dārzs”

"Eklērnīca Raunas dārzs”
Vītiņu iela 4, Mārupe
+371 23 275 353

 

Klusā un viena no zaļākajām ielām Teikā - Raunas iela - jau 2 gadus tiek pazīta ne tikai Rīgā. Raunas ielā 22a, mazo, daudzstāvu ēkas pirmā stāva veikaliņu par savām mājām izvēlējās "Eklērnīca “Raunas dārzs", priecējot lielākus un mazākus kārumniekus ar Parīzē popularitāti atguvušo, sen zināmo gaisīgo gardumu - eklēriem.
"Eklērnīcas Raunas dārzs" popularitātes noslēpums ir pavisam vienkāršs: īpašnieki bija pirmie Latvijā, kas precīzi uzminēja gardēžu izmainījušos gaumi, tradicionālā sviesta krēma vietā, piedāvājot eklērus, kuri pildīti ar vieglu vārīto krēmu, kas bagātināts ar dabīgām izejvielām - ogu un augļu novārījumiem, dabīgām riekstu pastām un augstvērtīgu šokolādi. Eklēri tiek cepti no BIO miltiem. Iesākumā bija tikai 5 veidu eklēri, bet pēc pāris mēnešiem, saprotot, ka eklērmīļu interese palielinājusies, īpašnieki, eksperimentējot ar dažādām ogu un riekstu garšām, pilnveidoja eklēru klāstu. Laika gaitā eklēru saimei pievienojās arī pāris sāļie eklēri. "Eklērnīca Raunas dārzs" lepojas ar vairāk kā 40 dažādu veidu eklēriem, reizi mēnesī cenšoties iepriecināt klientus ar kādu sezonālo jaunumu.
2017.gadā Mārupē durvis vērusi otrā "Eklērnīca Raunas dārzs". Šeit, līdz ar eklēriem, tiek piedāvāts jaunums līdzi ņemšanai vai baudīšanai uz vietas - Pokijs. Tas ir havajiešu ēdiens, kas ir kā salāti un otrais ēdiens vienlaicīgi. Tā sastāvā ir lasis, tuncis vai garneles, rīsi vai nūdeles, piedevās - dārzeņi, jūras zāles un dažādas mērces. Veģetāriešiem pokijs pieejams ar tofu sieru. Laipni aicināti!

Raunas_eklernicas_ekleri_small_1.jpg

Pokijs_eklernica.jpg

IMG_1081.JPG