Tūrisms

EXIT RĪGA

Exit Rīga

Mārupes novads ir daļa no EXIT RĪGA tūrisma reģiona zīmola, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu.

EXIT RĪGA tūrisma zīmols tapis projekta "Apkārt Rīgai - vienots tūrisma piedāvājums" (īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”) ietvaros, ko īstenoja 6 partnerības un sākotnēji 14 novadu pašvaldības, šobrīd 6 novadu (pēc 1.07.2021/ATR) ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus. EXIT RĪGA teritorijā ietilpst Mārupes novads, Olaines novads, Ķekavas novads, Salaspils novads, Ropažu novads un Ādažu novads.

Projekta realizācija norisinājās no 2019. gada 1. jūlija līdz 2021. gada 30.decembrim. Pēc projekta īstenošanas EXIT RĪGA tūrisma reģionu koordinē un attīsta biedrība "Pierīgas tūrisma asociācija".

Projekta ietvaros īstenotas šādas aktivitātes:

  • logo ar saukli un zīmola vizuālās identitātes rokasgrāmatas izstrāde;
  • mājas lapas internetā izveide - www.exitriga.lv;
  • visa reģiona vienotas interaktīvas tūrisma kartes izveidošana;
  • 2 apmācību semināri tūrisma uzņēmējiem;
  • 3 influenceru/tūroperatoru pārstāvju vizītes;
  • plašu publicitāti medijos;
  • EXIT RĪGA popularizēšanu 30 publiskos pasākumos Latvijā ar Mobilā TIC aktivitāti;
  • tehniskā aprīkojuma un vizuālo elementu iegādi tūrisma reģiona prezentēšanai pasākumos.

Projekta ietvaros ir tapusi īsfilma par ceļošanas iespējām dažādos gadalaikos Pierīgā. Noskaties!

Seko līdzi EXIT RĪGA jaunumiem sociālajos medijos Facebook un Instagram.

Lai informācija par Pierīgas tūrisma piedāvājumu būtu vēl pieejamāka, ir izstrādāta mobilā lietotne Android un iOS viedierīču lietotājiem. Tajā vienuviet ir pieejama tūrisma informācija par vairāk kā 2000 objektiem Pierīgā – viss, lai Tavs atpūtas vai biznesa brauciens būtu vēl vieglāk saplānojams!

 

 

Informācija sadaļā atjaunota 07.06.2024.