Jauniešiem

Babītes jauniešu centrs

Babītes jauniešu centrā var ierasties jebkurš jaunietis vecuma grupā no 13 līdz 25 gadiem, lai iepazītos ar citiem jauniešiem, spēlējot galda spēles vai pat mācoties un atpūšoties pie tējas krūzes. Jauniešu centrā notiek arī dažāda veida izglītojoši un izklaidējoši pasākumi, ko organizē paši jaunieši, novada jaunatnes darbinieki vai citi novadā dzīvojošie iedzīvotāji un jaunieši.

Jauniešu centrs atrodas Piņķos Centra ielā 3, 2.stāvā (ieeja pa pašvaldības policijas durvīm)

Jauniešu centrs uz laiku ir slēgts!

 

Sīkāku aktuālo informāciju par Babītes jauniešu centru un tuvākajiem pasākumiem iespējams uzzināt Mārupes jauniešu sociālajos tīklos, kā arī rakstot Mārupes jaunatnes darbiniekiem, kuri ikdienā strādā jauniešu centrā.


 

 

 

Jaunieši

Sveiks! Vai esi jaunietis? Vai vēlies rīkot pasākumus? Vai vēlies uzlabot citu jauniešu brīvā laika pavadīšanu? Vai tev patīk darboties kolektīvā?

Ja uz kādu no šiem jautājumiem tava atbilde bija “Jā”, tad pievienojies draudzīgajam kolektīvam jauniešu centrā Piņķos, Centra ielā 3.

Babītes jauniešu centrs ir vieta, kas ir paredzēts ikvienam jaunietim, lai tur pavadītu savu brīvo laiku, spēlējot spēles, mācoties, skatoties filmas vai vienkārši atpūšoties. Ir arī iespēja būt daļai no Babītes jauniešu domes, kas rīkos pasākumus citiem jauniešiem, kā arī novada līmenī aizstāvēs jauniešu idejas un viedokli.

Pieteikšanās jauniešu domei: Ej.uz/babitesjauniesi

Pēc veidlapas aizpildīšanas jauniešu centra vadītājs Rinalds Jefimovs ar tevi sazināsies.

Priecāsimies tevi redzēt jauniešu centrā un jauniešu domē, kā arī jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar jaunatnes lietu speciālistu Rinaldu (tālruņa numurs: 27024746).

Informācija sadaļā atjaunota 21.05.2024.