Jauniešiem

Babītes jauniešu centrs

Babītes jauniešu centrā var ierasties jebkurš jaunietis vecuma grupā no 13 līdz 25 gadiem, lai iepazītos ar citiem jauniešiem, spēlējot galda spēles vai pat mācoties un atpūšoties pie tējas krūzes. Jauniešu centrā notiek arī dažāda veida izglītojoši un izklaidējoši pasākumi, ko organizē paši jaunieši, novada jaunatnes darbinieki vai citi novadā dzīvojošie iedzīvotāji un jaunieši.

Jauniešu centrs atrodas Piņķos Centra ielā 3, 2.stāvā (ieeja pa pašvaldības policijas durvīm)

 

Sākoties vasarai, aicinām iepazīties ar aktivitāšu sarakstu vasarā un pievērst uzmanību, ka ir mainīts jauniešu centra Piņķos darba laiks!

Jauniešu centrs (Centra ielā 3, Piņķos, 2. stāvā) pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās ir atvērts no plkst. 12.00 līdz 16.00

Plānotie pasākumi vasarā

15. jūnijā Galda spēļu diena; 20. jūnijā Filmu diena; 6. jūlijā Galda spēļu diena; 13. jūlijā Filmu diena;  18. jūlijā plkst. 14.00 Sarunas par apskates objektiem Latvijā, pieredžu stāsti; 3. augustā Galda spēļu diena;  10. augustā Filmu diena.

Sīkāku aktuālo informāciju par Babītes jauniešu centru un tuvākajiem pasākumiem iespējams uzzināt Mārupes jauniešu sociālajos tīklos, kā arī rakstot Mārupes jaunatnes darbiniekiem, kuri ikdienā strādā jauniešu centrā.


Informācija sadaļā atjaunota 01.06.2023.