Sports

Rezultāti un apbalvošanas ceremonija

 

Mārupes novads jau izsenis bijis aktīviem un azartiskiem cilvēkiem bagāts. Te savu mājvietu raduši slaveni sportisti, treneri, notikušas dažāda mēroga sacensības un starptautiski čempionāti. Mārupes vārds bieži izskanējis Latvijā un pasaulē, pateicoties mārupiešu sasniegumiem dažādos individuālos un komandu  sporta veidos.

Sadarbojoties pašvaldības un privātajām sporta iestādēm, treneriem un vecākiem, turpinās sporta jomas attīstība – jauno sportistu paaudze aug kupla un rezultatīva.

8. decembrī Mārupes Kultūras namā „Mārupes novada 2023. gada bērnu un jauniešu sporta laureāts” apbalvošanas ceremonija pulcēja daļu 2023. gada labāko jauno sportistu, treneru un sporta nozares atbalstītāju. Pārpildītā zāle un skaļās ovācijas vēlreiz apliecināja sporta īpašo vietu mārupiešu sirdīs.

Pasākumu vadīja iemīļotais Latvijas Televīzijas sporta žurnālists un novadnieks  Reinis Ošenieks. Ievaddaļā tika sveikti labākie jaundibinātās Mārupes novada Sporta skolas audzēkņi - balvas pasniedza Mārupes novada Sporta skolas direktore Daiga Žvirble un Babītes Sporta kompleksa vadītājs Guntars Reika.

Foto

Foto

Plakāts

Pateicības vārdus par veselīga un aktīva dzīvesveida veicināšanu Mārupes novadā, kā arī Mārupes novada vārda popularizēšanu Latvijā un pasaulē, bērniem un jauniešiem veiksmīgus startus nākamajā gadā novēlēja Mārupes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ence. 

Atzinību vecākiem un treneriem par neizsīkstošu enerģiju un neatlaidību, audzinot jauno sportistu paaudzi, pauda Mārupes novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Valdis Kārkliņš. 

Pasākuma īpašie viesi: Latvijas hokeja izlases menedžeris Renārs Freibergs, Latvijas nacionālas futbola izlases vārtsargs Rihards Matrevics un Mārupes novada Sporta un aktīvās atpūtas konsultatīvās padomes vadītājs Nauris Metnieks.  Pasākumu organizēja Izglītības, kultūras un sporta pārvalde.

Paldies pasākuma atbalstītājiem SPORTLAND!

Konkursā kopumā tika saņemti vairāk kā 100 pieteikumi, kurus novembra beigās vērtēja komisija Mārupes novada pašvaldības deputātu un Sporta un aktīvās atpūtas konsultatīvās padomes locekļu sastāvā.

Plakāts

Mārupes novada pašvaldības PALDIES Mārupes novada Sporta skolas audzēkņiem saņēma: Toms Ločs, Mikus Zūlis, Gustavs Vilšķērsts, Markuss Tēbelis, Ronijs Jeromanovs, Markuss Ķesteris, Aleksa Skudra, Marks Ritenieks, Jēkabs Niedra, Markuss Kiops, Linda Siliņa, Dāvis Spārns, Dāvids Bērziņš, Artūrs Līvzinieks, Andis Jūlmanis, Henrijs Buķelis, Rūdolfs Zirdziņš, Kristiāns Krieviņš, Daniels Pētersons, Rodrigo Zariņš, Ričards Dzērve, Dāvids Baltais, Gļebs Jefimovs, Damians Kontenis, Kaspars Ušackis, Artūrs Anderšmits, Kaspars Ušackis, Mareks Skribanovskis, Emīls Udrass, Tomass Meclers, Miks Siliņš, Miks Račko, Artūrs Vanags, Kristaps Zvilna, Martens Dāvidsons, Roberts Ēdolfs, Gustavs Kristiāns Balodis, Dāvis Auziņš, Sofija Bindere, Alfrēds Beinerts, Jānis Spilve, Mareks Dubinskis, Estere Liepa, Māra Blaka, Futbola U - 10 komanda (treneri Mārtiņš Pluģis un Agris Kokorevičs, audzēkņi: Martins Ratkēvičs, Leonardo  Lipsnis, Markuss  Strauss, Renats Petrovs, Valters Klaumanis, Ričards Celms, Roberts Zvejnieks, Lūkass Piņķis, Patriks Šļūka, Kārlis Vītols, Henrijs Šnepsts),  Futbola U - 13 komanda (treneris Jevgenijs Smirnovs, audzēkņi: Rodrigo Zariņš, Ričards Dzērve, Artūrs Anderšmits, Dāvids Baltais, Martins Hermans, Gļebs Jefimovs, Kristaps Ķemeris, Damians Kontenis, Filips Aleksandrs Kovalers, Patriks Leksis, Deivids Liepa, Romans Mamatovs, Ronalds Petrovičs, Ēriks Retenais, Gediminas Rokanskis, Mareks Skribanovskis, Emīls Udrass, Kaspars Ušackis, Mariuss Viļums), Futbola U - 12 komanda (treneris Jānis Vilkaušs, audzēkņi: Kārlis Strautmanis, Ričards Sārtaputns, Artēmijs Revkovs, Oskars Krampāns, Timurs Astašonoks, Nils Turners, Ernests Veidmanis, Edvards Cimermanis, Kristaps Caune, Marsels Vilkaušs, Alberts Juhnevičs, Staņislavs Pavlovs, Simeāns Kotins, Jānis Oškājs, Marks Jungenbergs, Kristiāns Kazaks, Markuss Rolands Juraševskis), Basketbola U - 11 komanda (treneris Aivars Vīnbergs, audzēkņi: Adrians Sproģis, Ernests Dumarans, Markuss Daniels Lūkins, Rūdolfs Lagzdiņš, Kristers Skavronskis, Ernests Kļaviņš, Ernests Beļskis, Edgars Ķimenis, Timurs Timofejevs, Dāvis Krops, Sebastians Ozolinkevičs, Mario Staņko), Florbola meiteņu U12 komanda (treneris Jānis Goža, audzēknes: Estere Zukmane, darja Tomele, Odrija Rudmane, Nikola Tālberga, Keita Švēdere, Elīza Ozoliņa, Patrīcija Tālberga, Kristena Saulīte, Gabriella Ābola, Nikola Prava, Madara Vaska, Elza Vētra, Samanta Zukmane, Karlīna Šalma).

Plakāts

Plakāts

Foto


“Mārupes novada sporta laureāts bērniem un jauniešiem 2023” uzvarētāji:

Par attieksmi, ieguldījumu un sasniegumiem

Plakāts


Gada sirdsdegsme sportā  - Marta Vagine (daiļslidošana)

Marta kopš 2016. gada darbojas klubā “Jūrmalas Slidas“, kā arī absolvējusi Jūrmalas Sporta skolu treniņu grupā MT - 5. No 2023. gada 1. septembra darbojas daiļslidošanas klubā “Gala Ice“. Šajā laikā viņa ir apguvusi visus dubultlēcienus, tostarp kaskādes ar dubultlēcieniem, sarežģītus griezienus, spirāles un celiņus, sākusi trenēt dubulto Akselu un mācīties trīskāršos lēcienus. Katru mācību gadu viņa nokārto sporta skolas un klubu vispārējās fiziskās sagatavotības un fiziskās sagatavotības normatīvus ar atzīmi “teicami”. Martas attiecības ar treneriem ir balstītas uz savstarpēju cieņu un uzticību. Viņa vienmēr uzmanīgi uzklausa godīgu kritiku, pareizi uz to reaģē, uzklausa padomus un mēģina labot kļūdas. Martas aizraušanās ar daiļslidošanu ir patiesa, un viņa cenšas dalīties ar šo aizraušanos, kļūstot par iedvesmas avotu citiem.

Foto

Plakāts

Plakāts


Gada sirdsdegsme sportā  - Ralfs Smeilis (futbols)

Ralfa aizraušanās, hobijs un nu jau arī mērķis profesionālajā sportā vienmēr ir bijis futbols. Treniņus  sportists uzsāka Mārupes Sporta centrā. Cītīgs darbs, brīvā laika ziedošana tehnikas un fiziskās formas uzlabošanai un paša uzņēmība ļāva startēt tālāk un nokļūt vienā no Latvijas labākajām komandām - “RFS Academy”, palīdzot komandai kļūt par Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta uzvarētājiem, iegūt godalgotas vietas Latvijas, Lietuvas un Polijas turnīros. “RFS Academy” komandā Ralfam ir iespēja sacensties ar pasaules labākajiem futbolistiem viņa vecuma grupā, dodoties uz turnīriem citur Eiropā - Spānijā, Vācijā. Apbrīnojama ir Ralfa neatlaidība, disciplīna un apzinātība, ar kādu viņš katru dienu, neskatoties uz šķēršļiem, iet uz savu mērķi - kļūt par  profesionālu vārtsargu lielajā futbolā.

Foto

Foto


Gada sirdsdegsme sportā  - Igors Gucanovičs  (triatlons)

Igors Mārupes novadā veiksmīgi attīstījis interešu izglītības pulciņu "Triatlons", kura dalībnieku skaits šobrīd sasniedzis gandrīz 40 audzēkņus vecumā no 7 līdz 17 gadiem. Pulciņa audzēkņi aktīvi piedalās Latvijas mēroga sacensībās, uzrādot augstus rezultātus. Igors ar savu paraugu motivē izvēlēties veselīgu dzīvesveidu un neapstāties pie sasniegtā. Kopā ar audzēkņiem viņš piedalās dažāda mēroga sacensībās. 2023. gada 6. augustā izcīnīja 5. vietu savā vecuma grupā Eiropas čempionātā half - ironman distancē. 2023. gada 3. jūnijā Liepājas triatlonā standarta distancē izcīnīja 2. vietu, 2023. gada 18. jūnijā Daugavpilī  - 3. vietu Latvijas čempionāta supersprinta distancē.

Plakāts

Plakāts

 


Gada paraugs sportā

Plakāts

Gada paraugs sportā - Emanuela Bole (volejbols)

Emanuelas labā fiziskā sagatavotība un talants sniedz iespēju spēlēt vecumgrupās, kas pārsniedz viņas vecumu (14 gadi un 3 mēneši) - U-15, U-16, U-18. Emanuelai piešķirts “Labākās spēlētājas tituls” “Latvijas Kausā 2022” U - 14 vecuma grupā. Sportiste sniegusi ievērojamu ieguldījumu komandas panākumos Latvijas Jaunatnes čempionātā U-14 vecuma grupā, Latvijas kausa izcīņā U-14 vecuma grupā, Latvijas Jaunatnes čempionātā U-15 vecuma grupā, Optibet nacionālajā līgā sievietēm. Emanuela ir vērtīga komandas spēlētāja, kuras laiks laukumā katrā spēlē sasniedz gandrīz 100%.  Entuziastu līgas turnīrā Emanuelai ir lielākais vidējais punktu skaits blokā savā komandā. Tāpat Emanuela pēc savas iniciatīvas bez trenera pavadības piedalījusies pludmales volejbola turnīros, tostarp Latvijas Jaunatnes čempionāta pludmales volejbola 2023. gada sezonā ar savu pārinieci ir saņēmusi 9. vietu U - 16 vecuma grupā. Pateicoties neatlaidībai un ieguldītajam darbam iepriekšējā sezonā, Emanuela tika  uzaicināta piedalīties treniņnometnē, lai sagatavotos U - 18 Eiropas čempionāta kvalifikācijas 1. kārtai. Patlaban viņa ir kandidāte U-15 un U-18 Latvijas izlasēs.

Plakāts

Foto

Foto


Gada paraugs sportā - Markuss Ivulāns (futbols)

Markuss Ivulāns ir pierādījis, ka ar grūtu darbu 17 gadīgs sportists var sasniegt savus mērķus un viena gada laikā pārstāvēt valsti U - 17 un U - 19 izlasēs. Tāpat viņš palīdzējis savai Pirmās līgas komandai SK “Skanste” šajā sezonā izcīnīt godpilno 3. vietu, spēlējot komandas pamatsastāvā un kļūstot par šīs sezonas komandas rezultatīvāko spēlētāju. Markusa Ivulāna sportiskā attieksme un uzņēmība ir iedvesmojoša, tas padara viņu par paraugu Mārupes novada un Latvijas sporta vidē. 

Foto

Foto

Plakāts


Gada paraugs sportā - Nikolina Javorska (mākslas vingrošana)

Nikolina ar mākslas vingrošanu nodarbojas no četru gadu vecuma. Astoņu gadu laikā viņa ir kļuvusi par atbildīgu, mērķtiecīgu un stipru sportisti. Nikolīnas moto ir: “Nekad nepadoties”. Pateicoties smagam darbam, Nikolina iekļauta Latvijas pre - junioru stiprākajā grupā, kā arī Latvijas Nacionālās izlases komandā mākslas vingrošanā.

Plakāts

Plakāts

Plakāts


Gada balsts sportā

Raitis Lubgāns

Mazie un lielie Babītes SK futbolisti allaž bijuši spilgti pamanāmi ne tikai futbola laukumā, bet arī ārpus tā. Treneri savus pienākumus pildījuši godam – izcīnīti augstvērtīgi rezultāti, izaudzināti vairāki izlašu spēlētāji. Tomēr bieži paliek nepamanīta šo panākumu neredzamā puse –  sportistu, komandu un treneru palīgi organizatoriskos jautājumos. Un tāds Babītes SK futbolistiem vairāk kā 10 gadus ir bijis Raitis Lubgāns. Raitis aktīvi iesaistījās futbola dzīvē laikā, kad paša dēls uzsāka futbolista gaitas. Sākumā atbalstīta tika dēla komanda, bet ar katru gadu atbalsta apmēri kļuva plašāki un vairākus gadus Raitis bija Babītes SK futbolistu “lieldraugs”. Raitis rūpējās, lai ikviens Babīte SK futbolists sajustos piederīgs komandai, palīdzēja organizēt jau tik iemīļotos un gaidītos ikgadējos pašmāju turnīrus “Babītes kausi”, palīdzīgu roku sniedza organizējot tuvus un tālus braucienus uz ārvalstu turnīriem. Un kur vēl organizētās  fantastiskās “spāņu” nometnes! Tik daudz pozitīvu emociju bērniem, neaizmirstama profesionālā pieredze treneriem, strādājot kopā ar Spānijas futbola klubu treneriem. Savukārt ikgadējos sezonas noslēguma pasākumos Ziemassvētku laikā Raitis prata “uzburt” īstus futbolistu svētkus, kad ikviens bērns saņēma īpašu balviņu par pavadīto sezonu. Viņa ieguldījums Babītes SK  futbola dzīvē ir augsti novērtēts! Un Raitis to visu darīja savā no darba brīvajā laikā vairāk kā 10 gadus!

Plakāts

Plakāts

Plakāts


Gada balsts sportā

Mārupes novada Sporta skolas U12 futbola komandas vecāki

Mārupes novada Sporta skolas U - 12 futbola komandas vecāki gan 2023. gadā, gan arī iepriekš bijuši lielākais komandas balsts, virzītājspēks, palīgs un atbalstītājs: Jeļena Astašonoka, Sandra un Jānis Caunes, Sigita un Kaspars Cimermaņi, Linda un Arvis Kotini, Zane un Oskars Krampāni, Gita un Jānis Oškāji, Inta un Gļebs Revkovi, Olga un Mihails Pavlovi, Viktorija Sārtaputne, Santa un Kaspars Strautmaņi, Inese Šauberga, Edgars Juhņevičs, Natālija un Toms Turneri, Brigita un Mārtiņš Veidemaņi.

Ar savu aktīvo darbību un paraugu šie vecāki demonstrē gan jauniešiem, gan treneriem, gan citām komandām, ka futbols iedvesmo, aizrauj un sniedz milzum daudz pozitīvas emocijas un gandarījumu. Ne velti saka, ka vērtības veidojas un attīstītās ģimenē. Šīs komandas vecāki vizuāli demonstrē piederību komandai un popularizē Mārupi gan sacensībās Latvijā, gan ārpus tās. Skaļākam atbalstam ir nopirktas pat savas bungas. Vecāki nodrošina komandas sacensības spēļu videoierakstus, kas vēlāk ir pieejami trenerim, spēlētājiem, arī pašiem sev apskatei, kļūdu analīzei, situāciju un momentu novērtēšanai. Ir izveidots savs YouTube kanāls "Mārupes NSS Futbols", kurā publicēti jau 123 spēļu video. Komandas vecāki rod iespēju jauniešiem klātienē ārpus Latvijas apmeklēt augstākā līmeņa spēles, kā arī atbalsta komandu daudz dažādos citos veidos. Viņi ir lieliskas piemērs un paraugs tam, kā vienots komandas gars, savstarpējs atbalsts un cieņa spēj virzīt komandu uz priekšu. Futbols iedvesmo!

Foto


Gada atbalsts sportā

SIA "Specteh Serviss"

SIA "Specteh Serviss" ir ilggadējs Mārupes BMX sporta un aktīvās atpūtas parka ārējo un iekšējo elektro tīklu būvniecības un servisa nodrošinātājs un pasākumu atbalstītājs. Ieviesis mūsdienīgu iespēju veikt attālinātu apgaismojuma monitorēšanu visā sporta parka teritorijā, lai apmeklētājiem būtu ērti izmantot parkā pieejamās aktivitātes arī tumšajos rudens un pavasara vakaros. Apgaismojums, izmantojot mobilo aplikāciju, attālināti tiek vadīts arī Mārupes “Pump Track” trasē, aplikācija pieejama arī Mārupes Sporta centra dežurantam, kurš atbilstoši apmeklētāju plūsmai “Pump Track” trasē to ieslēdz un izslēdz.

Foto


Gada sportiskākā ģimene

Ivanausku ģimene

Ivans un Artjoms Ivanauski ir brāļi futbolisti - vārtsargi.  Ivans ir divkārtējs Latvijas čempions, ar savu darbu nopelnījis uzaicinājumu spēlēt Latvijas U - 13 izlasē. Jaunākais brālis, sekojot vecākajam, arī kļuvis par vārtsargu.

Ivulānu ģimene

Ivulānu ģimene futbolam velta daudz laika, dara to ar degsmi, iegulda finanšu līdzekļus. Ģimenē aug futbolists Markuss Ivulāns, kuram ir lieliski sasniegumi sportā.

Paņko ģimene

Indulis Paņko ir treneris Paulam un Nilam Paņko. Sasniegumi: Mārupes novada senioru sporta spēlēs Babītes komandai - 1. vieta;

Nils Paņko - Pasaules čempionātā jauniešiem 100 lauciņu dambretē trīs disciplīnās - 4. vieta, 4. vieta, 5. vieta, Latvijas čempionātā jauniešiem 100 lauciņu dambretē U - 8 grupā - 3. vieta, Rīgas atklātajā čempionātā jauniešiem U - 9 grupā - 2. vieta, Baltijas atklātajā čempionātā jauniešiem U - 8 grupā - dalīta 3. - 5. vieta.

Pauls Paņko - Pasaules čempionātā jauniešiem 100 lauciņu dambretē trīs disciplīnās - 8. vieta, 6. vieta, 6. vieta, Latvijas čempionātā jauniešiem 100 lauciņu dambretē U - 8 grupā - 2. vieta, Rīgas atklātajā čempionātā jauniešiem U - 9 grupā - 3. vieta, Baltijas atklātajā čempionātā jauniešiem U - 8 grupā - 1. vieta, Latvijas 75. skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē U - 8 grupā - 1.vieta, Latvijas čempionātā klasiskajā 64 lauciņu dambretē U - 8 grupā - 3.vieta.

Maija Paņko - pārstāv Mārupes novada Sporta skolu, interešu izglītības programma - pludmales volejbols. Sasniegumi:  Latvijas Jaunatnes čempionāts pludmales volejbolā U - 14 vecuma grupā, vasaras spēles - 9. vieta, Latvijas Jaunatnes čempionāts pludmales volejbolā U - 14 vecuma grupā, ziemas spēlēs - 6. vieta.

Plakāts

Plakāts

Plakāts

Zemīšu ģimene

Zemīšu ģimene kopš 2019. gada ir aktīvi BMX sacensību riteņbraukšanas entuziasti. Tēvs Uģis Zemītis ar BMX velosipēdu brauc savam priekam, dēls Reinis un meita Marta trenējas regulāros treniņos Mārupes novada Sporta skolā. Visi trīs ir uz riteņiem gan treniņos, gan brīvajā laikā arī ārpus tiem, piedalās BMX sacensībās, Mārupes BMX trases uzturēšanas un pilnveidošanas talkās, palīdz nogādāt sacensību inventāru uz sacensību vietu.

Foto

Plakāts


Mārupes novada 2023. gada sporta laureāts” sportisti vecumā no 7 līdz 13 gadiem

Plakāts

Bērnu sporta laureāte

Emma Švalkovska, BMX Rīga sporta klubs, treneris Edžus Treimanis

Sasniegumi: 1. vieta Latvijas čempionātā, 4. vieta Pasaules čempionātā Glasgovā, Skotijā, 2. vieta Eiropas čempionātā  Bazensonā, Francijā, 1. vieta Nordic Championship & Challenge Nordic Games, astoņas 1. vietas Latvijas sacensībās.

Foto

Plakāts


Plakāts

Bērnu sporta laureāts

Zahars Maligins, Rīgas Futbola skola, treneris Oļegs Timofejevs 

Sasniegumi: labākais 2023. gada Latvijas futbolists U - 13 vecumgrupā;  Zahars ir RFS 2009. gadā dzimušo bērnu komandas pamata spēlētājs (spēlē kopā ar gadu vecākiem bērniem), Latvijas čempions U - 14 vecumgrupā, divkārtējais Latvijas čempions, Latvijas U - 13 izlases dalībnieks.

Plakāts

Foto


Plakāts

Bērnu sporta komanda

Biedrības “MĀRUPES HOKEJA SAVIENĪBA” - U11 komanda, treneris Edgars Rozenbergs. Sasniegumi: Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionāts hokejā 2022/2023 vecuma grupā U - 11 Austrumi  - 2. vieta; Vaskehalā, Francijā – 1. vieta; Jokerit Cup Somijā – 1. vieta.

Foto


Plakāts

Bērnu sporta treneris

Jevgēnijs Smirnovs(futbols), Mārupes novada Sporta skola

Sasniegumi: Latvijas Jaunatnes čempionātā futbolā Elites grupā U - 13 – 4. vieta, Helsinki Cup vecuma grupā U - 13 – 3. vieta. Treneris ir sagatavojis spēlētājus Zemgales reģionālajai izlasei. Babītes SK U - 13 komandas spēlētāji ir piedalījušies Zemgales reģionālajā izlasē un viens spēlētājs Lietuvas U - 13 izlasē.

Plakāts


 

“Mārupes novada 2023. gada sporta laureāts” sportisti vecumā no 14 līdz 19 gadiem

Plakāts

Jauniešu sporta laureāte

Sofija Prošina, Latvijas paukošanas federācija, treneris Mihails Jefremenko

Sasniegumi: Eiropas Čempionātā U – 17 vecuma grupā – 2. vieta, Latvijas čempionātā – 1. vieta, Ziemeļvalstu čempionātā  - 3. vieta, Eiropas Kausā U - 17 (Helsinki, Somija)  - 1. vieta.

Plakāts


Plakāts

Jauniešu sporta laureāts

Olivers Bulgačs (pludmales volejbols),  O – Sands, treneris Atvars Vilde

Sasniegumi: U - 22 Eiropas čempionātā pludmales volejbolā – 2. vieta, U - 20 Eiropas čempionātā pludmales volejbolā – 2. vieta, U - 20 Latvijas čempionātā pludmales volejbolā – 1. vieta, Latvijas izlases sastāvā - CEV Beach Volley Nations Cup 2023, Netanya, Izraēla, 26.05.-27.05.2023. - 2. vieta.

Plakāts

Plakāts


Plakāts

Jauniešu sporta komanda

Mārupes novada Sporta skolas basketbola zēnu komanda U - 17, treneris Oskars Zurkovs

Sasniegumi: LJBL - Latvijas čempionāta finālturnīrā - 2. vieta.

Plakāts


Plakāts

Jauniešu sporta treneris

Igors Gucanovičs(triatlons)  Mārupes novada Sporta skola

Audzēkņu sasniegumi: Mežaparka triatlons  - 2. un 4. vieta; Ventspils triatlons: G. Inkins  - 2. vieta, S. Bindere -2. vieta, T. Kukes - 4. vieta; Siguldas akvatlons/ LČ akvatlonā: L. Bogdanova  - 2. vieta, Rimi Rīgas maratons: Timurs Kukes - 1. vieta.

Foto

Plakāts

Mārupes novada pašvaldības domes lēmums

Apsveicam ar iegūtajiem apbalvojumiem!

Foto

Plakāts

Foto

Plakāts

Plakāts

Foto galerija

Plašāka informācija par konkursu ŠEIT.

 

Fotogrāfijas lejupielādei pieejamas šeit: https://failiem.lv/u/ajqh94gvek

Pārpublicējot fotoattēlus, obligāti pie tā jānorāda atsauci uz avotu:  Mārupes novada pašvaldība, Aleksandrs Borodajenko. 

Informācija sadaļā atjaunota 19.12.2023.