Mārupes novada pašvaldības policija aicina darbā inspektoru

05.03.2024.

Mārupes novada pašvaldības policija uz nenoteiktu laiku aicina darbā pašvaldības policijas INSPEKTORU

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība likuma „Par policiju” 21. panta pirmās daļas prasībām;
  • vēlama vismaz pirmā līmeņa augstākā izglītība (var būt studējošs);
  • laba fiziskā sagatavotība;
  • augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, korektums, godīgums un spēja risināt konfliktsituācijas, disciplinētība, prasme strādāt komandā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē;
  • labas datora lietošanas prasmes (MS Office standartprogrammas);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (ar vismaz divu gadu pieredzi);
  • darba pieredze tiesībsargājošās iestādēs (pašvaldības un Valsts policijā) tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • vēlama ieroča nēsāšanas atļauja.

Darba pienākumi:

  • nodrošināt sabiedrisko kārtību pašvaldības administratīvajā teritorijā, veicot patrulēšanu;
  • novērst un pārtraukt administratīvos pārkāpumus, sastādīt protokolus, izskatīt lietas par šiem pārkāpumiem vai nodot tās izskatīšanai pēc piekritības;
  • sadarboties ar iedzīvotājiem pārkāpumu novēršanā un profilaksē;
  • uzraudzīt pašvaldības saistošo noteikumu izpildi.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • summēto darba laiku ar ar stundas tarifa likmi, sākot no 7,65 eiro (bruto);
  • 24 stundu maiņu darba grafiku;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • darba vietu Mārupē, Konrādu ielā 5.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi „Pašvaldības policijas inspektors” sūtīt uz e-pasta adresi: vakance@marupe.lv vai pastu, adrese: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167. Sīkāka informācija, zvanot uz tālruņa numuru: 29247111.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes pagasts, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv