Izglītība

Informācija jaunajiem un topošajiem vecākiem par bērnu reģistrāciju pirmsskolas rindā

05.03.2021.

Mārupes novada pašvaldība atgādina jaunajiem un topošajiem vecākiem par iespēju elektroniski reģistrēt bērnu pašvaldības vienotajā bērnudārzu rindā uzreiz pēc bērna piedzimšanas.

2019.gadā pašvaldība izveidoja elektronisku platformu bērnu reģistrēšanai pašvaldības bērnudārzu rindā, sniedzot iespēju vecākiem reģistrēt bērnu rindā uz pašvaldības dibinātajām pirmsskolas izglītības iestādēm un pirmsskolas grupām, izmantojot e-pakalpojumu pakalpojumu portālā www.epakalpojumi.lv.

Visi pieteikumi tiek reģistrēti pieteikumu iesniegšanas secībā visa gada garumā. Bērni tiek reģistrēti rindā sava dzimšanas gada ietvaros, attiecīgi katram gadam veidojot atsevišķu rindu.

Reģistrējot bērnu rindā, ir nodrošināta iespēja ar vienu pieteikumu izvēlēties līdz četrām pašvaldības pirmsskolas iestādēm, nosakot sev vēlamo, apskatīt sava bērna dzimšanas gada pieteikumu reģistru un sekot sava bērna vietas virzībai rindā, kā arī elektroniski saņemt uzaicinājumu par piedāvāto vietu pirmsskolā.

Izveidotā elektroniskā platforma sniedz arī iespēju vecākiem pēc nepieciešamības papildināt vai mainīt reģistrācijas pieteikumā norādīto informāciju. Šajā sakarā aicinām vecākus aplūkot sistēmā ievadīto kontaktinformāciju un pārliecināties par tās pareizību. Tas ir ļoti būtiski, lai pašvaldība varētu nodrošināt operatīvu saziņu ar vecākiem brīdī, kad bērnam tiks piedāvāta vieta bērnudārzā.

Atgādinām, ka pirmsskolas rindā tiek uzņemti bērni, kuri kopā ar vismaz vienu no vecākiem deklarēti Mārupes novada pašvaldības teritorijā.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām vērsties Mārupes novada domes Izglītības dienestā, zvanot pa tālr. 26678608, 25448489, vai rakstot uz e–pastu bernudarzs@marupe.lv.