Izglītība

Latvijas Starptautiskā skola

Adrese: Meistaru iela 2, Piņķi, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV - 2107

Tālrunis: 67755146

E-pasts: frontdesk@isl.edu.lv

Mājaslapa: www.isl.edu.lv

Latvijas Starptautiskā Skola ir vienīgā International Baccalaureate (IB) (Starptautiskā Bakalaureāta) Continuum skola Latvijā, kas piedāvā visas trīs IB programmas:

  • IBPYP - Primary Years Program - Starptautiskā Bakalaureāta pirmsskolas un sākumsskolas programma vecumā no diviem gadiem 5. klasei;
  • IBMYP - Middle Years Program - Starptautiskā Bakalaureāta pamatskolas programma no 6. līdz 9. klasei;
  • IB DP - Diploma Program - Starptautiskā Bakalaureāta vidusskolas programma no 10. līdz 12. klasei.

Latvijas Starptautiskā Skola jeb ISL piedāvā internacionālu vidi, kurā skolēni un skolotāji ir no vairāk kā 45 dažādām valstīm un tautībām. Ar vairāk kā 400 skolēniem, 120 darbiniekiem un skolēnu - skolotāju attiecību 6:1 Latvijas Starptautiskā Skola nodrošina katram skolēnam pietiekami lielu uzmanību un individuālu pieeju.

Pateicoties rūpīgi izvēlētam mācību spēkam, gadu no gada Latvijas Starptautiskās skolas absolventi iegūst augstus eksāmenu rezultātus un mācības turpina labākajās universitātēs visā pasaulē. Ar tālākās izglītības izvēli skolēniem palīdz detalizēti izstrādāta “College Counseling” programma. 

Latvijas Starptautiskā Skola saviem audzēkņiem sniedz visaptverošu izglītību, kas ietver arī pēcskolas aktivitātes, piemēram, dažādas valodas, sporta veidus, visa veida mākslas un attīstošās nodarbības jaunākajiem skolēniem. Skolas ēka ir nodrošināta ar visu skolēniem nepieciešamo, lai attīstītu talantus un intereses. 

Latvijas Starptautiskās Skolas galvenais mērķis ir radīt internacionālu vidi, kurā izaicināt skolēnus ar individuālu pieeju un praktisku programmu, mudinot jauniešos domāt globāli, būt, inteliģentiem un saprotošiem.

Informācija sadaļā atjaunota 23.03.2023.