Izglītība

Mārupes "Namiņš" - Bērnu un jaunatnes radošo spēju attīstības centrs "Namiņš"

Foto
Mārupes NAMIŅŠ

Adrese: Mežkalnu iela 11, Mārupe, Mārupes novads, LV - 2167

Tālrunis: 29446424

E - pasts: naminsmarupe@inbox.lv

Mājas lapa: www.naminsmarupe.lv

„Namiņš” Mārupē  ir privāta izglītības iestāde. Tās dibinātājs ir SIA „Mūsu Namiņš”. Izglītības iestādi vada SIA "Mūsu Namiņš" valdes locekle, izglītības iestādes dibinātāja, Mārupes "Namiņa" vadītāja Līga Taube.

Mārupes "Namiņš" pastāv jau vairāk kā 15 gadus un ir pulcējis savā mājā daudz zinātkāru bērnu, kas ieguvuši drošu pamatu zem kājām, ir labi sagatavoti skolai un atvērti visām zināšanām, lai radoši piepildītu savus dzīves lielos un mazos sapņus.

Izglītības iestādes  moto - Tikai kopā mēs varam daudz: iesaisties, runā, klausies, vēro, atbalsti - kas izcili strādā, jo to ievēro, gan mazie, gan visi lielie Mārupes "Namiņa" cilvēki.

Pirmo reizi Mārupes "Namiņš" savas durvis vēra 2007. gada 21. decembrī. Namiņš ir kā otras mājas, kur daudzi mazuļi pavada savu lielāko dienas daļu. Mārupes "Namiņš" strādā katru darba dienu no plkst. 7.00 līdz 19.00, arī visus vasaras mēnešus. Šeit var satikt mīļus cilvēkus, kas uzklausa gan priecīgu stāstu, gan bēdīgāku ziņu. Mārupes "Namiņš" pilnībā atbilst namiņa statusam, jo atrodamies mīlīgā savrupmājā. Namiņā atrodas darāmais jebkura vecuma bērnam vai jaunietim. Mārupes "Namiņš" ir atvērts visiem, pieņem pilnīgi visus – ar un bez priekšzināšanām un prasmēm. Katram ir iespēja pilnveidoties, augt un atvērties dzīvei un būt tādiem, kādi esam - vienreizēji un neatkārtojami. Mārupes "Namiņš" īsteno vispārējo pirmsskolas izglītības programmas (kods: 01011111), spec. izglītības programmu (kods.:01015911). 

Izglītības iestādes telpās Mārupes "Namiņa" audzēkņiem  ir iespēja apgūt arī interešu izglītību un piedalīties dažādās nodarbībās  - Mūzikas studijā, Burtu skoliņā, Angļu valodā, Audiologopēdijā, Mūzikas terapijā, Mūzikas individuālajās nodarbībās un citur).

 

Foto

Foto

Informācija sadaļā atjaunota 21.03.2023.