Izglītība

Pamatskola Brīvā Māras skola

Pamatskola Brīvā Māras skola
Pamatskola Brīvā Māras skola

Adrese: ”Draugi’, Mārupes pagasts, Mārupes nov., LV-2166

Tālrunis: 29682468

E-pasts: info@marasskola.lv

Pamatskola „Brīvā Māras skola” veidota kā alternatīva valsts izglītības sistēmai Latvijā, kur paralēli valsts noteiktajiem Latvijas izglītības standartiem un vadlīnijām  mācību procesā tiek pievērsta liela uzmanība cilvēka psiholoģijai un audzināšanai, kā arī dabiskajai izziņai un cilvēka būtības apziņas attīstībai. 

Liekot kopā pasaules pieredzi, savas idejas, domas, profesionālo pieredzi, iemaņas, prasmes un zināšanas, šobrīd mūsu vecāku iniciatīvas skola pastāv un iet savu attīstības ceļu. Skolas darbības lauks ir audzis, jo izrādās, ka mācīties grib visi, tāpēc top arī izaugsmes, kultūras un izglītības centrs ”MāruGuns’‘, kurš apvienos jau visas paaudzes! Gan bērnu, gan vecākus, gan skolotājus un citus atbalstītājus piesaista skolas iekšējā vide, atmosfēra un personīgās attiecības.

Šobrīd darbojamies Latvijā jau 5 gadu un pieredzes ir bijušas dažādas, jo neesam tipiska privātskola, kas tikai piedāvā izglītības pakalpojumu. Mūsu skolā atbildība tiek dalīta uz visām iesaistītajām pusēm un ir jābūt gatavam daudz darīt arī pašiem – būt atklātiem, sadarboties, uzticēties, iesaistīties, paļauties. Viss sākas no mums pašiem! Šis jaunais attiecību modelis ir jāpieņem jau pašā sākumā un jāatbrīvo savs prāts no veciem stereotipiem, jāgrib izzināt un pieņemt jaunas izglītības paradigmas, jātiek galā ar bailēm un vēlmi visu kontrolēt.

Tikai tā, soli pa solim var veidoties kopdarbs un kamēr vien būs ģimenes, kuras grib šādu skolu, tikmēr skola pastāvēs……mums  visiem!

Informācija sadaļā atjaunota 08.03.2023.