Tūrisms

Noslēdzies velo-foto orientēšanās seriāls “Apceļo Daugavas lejteci”

01.10.2018.

Ar pēdējo, septīto sacensību posmu Mārupes novadā noslēdzies šīs vasaras aktīvās atpūtas piedzīvojums 7 Rīgas apkārtnes novados – velo foto orientēšanās seriāls “Apceļo Daugavas lejteci”. Seriāla ietvaros, laikā no 12.maija līdz 22.septembrim, visi interesenti ar velosipēdiem varēja kopā iepazīt 210 ievērības cienīgas un interesantas vietas Rīgas tuvējos novados – 30 vietas katrā no konkrēto posmu organizējošajiem novadiem - Ķekavas, Ikšķiles, Baldones, Ogres, Stopiņu, Salaspils un Mārupes. Kopā šīs vasaras garumā seriālā piedalījušās 140 komandas – no tām 124 Izklaides grupā un 16 Sporta grupā.

Pēdējā no posmiem, ko organizēja Mārupes novads, piedalījās 39 komandas. Par Sporta grupas uzvarētājiem kļuva komanda “Svētdienas braucēji”, 2.vietu izcīnīja komanda “Spararats” un 3.vietā ierindojās komanda “Ikšķiles izturība”. Izklaides grupā uzvarēja komanda “Stirnu Pakaviņi”. Otro vietu izcīnīja komanda “Pretī rudenim” un godpilnajā 3.vietā ierindojās komanda “ROMET TEAM”.

Mārupes novada posmā tika aprēķināti un apbalvoti arī visa seriāla kopvērtējuma uzvarētāji abās grupās  - komandas, kuras visas vasaras garumā bija sakrājušas lielāko punktu skaitu, piedaloties visos posmos. Par visa seriāla ātrāko un acīgāko komandu Sporta grupā kļuva komanda “Svētdienas braucēji”, otro vietu izcīnīja komanda “Spararats” un 3.vietu ieguva komanda “Zeltrači”.  Izklaides grupā, kā absolūtie uzvarētāji triumfēja komanda “Lieliskais arbūzs”. Otro vietu ieguva komanda “Kopā jautrāk” un 3.vietā ierindojās komanda “ROMET TEAM”.

Visi 7 novadi saka lielu paldies kopvērtējuma galveno balvu sponsoriem - elektrotehnikas un sadzīves tehnikas veikalam “Tehnoland”,  velosipēdu veikalam “Veloprofs” un specializētam sporta veikalam “MySport”.

daujavas_lejtece.JPG

Milzīgs paldies arī visa seriāla sponsoriem, kas nodrošināja balvas dalībniekiem katrā no posmiem – Uzņēmumam “Simeks” ar preču zīmi “Ķekavas avots”, AS “MADARA Cosmetics”, KS “Baltijas dārzeņi” ar preču zīmi “Ezerkauliņi”, atpūtas kompleksam “Bejas”, konditorejas uzņēmumam „Pellija A” ar preču zīmi “Pellia a Gusto”.

Pateicamies par atbalstu arī katra posma atsevišķajiem sponsoriem, kas bija konkrētā posma organizējošā novada vietējie uzņēmumi.

Paldies visiem aktīvajiem un azartiskajiem sacensību seriāla dalībniekiem! Šis bija izaicinājums arī mūsu novadiem, no kura daudz iemācījāmies un guvām lieliskas idejas jauniem piedzīvojumiem, ko Jums piedāvāt nākošajā gadā!