Izglītība

Salas sākumskola iegūst vērtīgu laimestu sporta izglītības pilnveidošanai

16.04.2024.

Mārupes novada pašvaldības Salas sākumskola ieguvusi 5 000 eiro naudas laimestu Latvijas Olimpiskās komitejas sadarbībā ar VAS “Latvijas Loto” rīkotajā loterijā “Sporto visi”.

Šāds laimests ir pelnīts, jo Salas sākumskolā šis mācību gads ir pavadīts "sporta zīmē" - skolēni aktīvi sporto gan skolā, gan arī piedalās sacensībās ārpus skolas.

Un šoreiz svarīgākā bijusi dalība Latvijas Olimpiskā komitejas projektā "Sporto visa klase", kurā piedalījās skolas 2., 3. un 4. klašu skolēni. 

13. aprīlī tika noskaidrots, ka izlozes “Sporto visi” laimīgais punkts atrodas Jūrmalā, un laimīgajam punktam tuvākā skola, kas piedalās Latvijas Olimpiskās komitejas projektā, ir Salas sākumskola.

Kā atzīst Salas sākumskolas pārstāvji, skolas sporta skolotāja Ginta Šenfelde ne tikai šogad, bet arī iepriekšējos gadus ir rūpējusies par sportiskā gara uzturēšanu skolā.

"Mums tiešām ir svarīgi, ka mūsu skolēni ikdienā ir fiziski aktīvi, tāpēc ar prieku izmantojam arī mūsu apkārtnes sniegtās iespējas - sportot ārpus telpām."

Šī loterija tika aizsākta 2021. gadā ar mērķi veicināt un atbalstīt sporta dzīvi Latvijas izglītības iestādēs. Loterijā iegūtie līdzekļi tiks izlietoti sporta izglītības pilnveidošanā.