Tūrisms

Mārupes novads aicina uz Švarcenieku muižas svētkiem - dzejā un mūzikā!

10.09.2020.

2020.gada 18.septembrī Mārupes novada pašvaldība ielūdz uz Švarcenieku muižas svētkiem - dzejā un mūzikā. Pasākuma ietvaros tiks atklāts muižas atjaunotais kreisais spārns, vēstures ekspozīcija un jaunizveidotā interaktīvo spēļu siena. Muižas parka liepu ielokā viesiem būs iespēja klausīties jauniešu muzikālos priekšnesumus. Būs arī radošas darbnīcas lieliem un maziem. Savukārt, vēlāk pēcpusdienā dzejas dienu ietvaros romantiskās noskaņās baudīsim Aspazijas dzeju un mūziku operas solistes Ievas Paršas, čellista Jāņa Rinkuļa un pianistes Veronikas Rinkules izpildījumā.

Pasākuma programma:

15:00 – 15:20 Renovētā Švarcenieku muižas kreisā spārna un vēstures ekspozīcijas atklāšana.

15:20 – 15:30 Baudīsim patīkamu atmosfēru, iemēģināsim jaunizveidoto interaktīvo spēļu sienu un aicināsim apskatīt muižas vēstures ekspozīciju.

15:30 – 17.30 Švarcenieku muižas parkā kopā baudīsim jauniešu muzikālos priekšnesumus, spēlēsim spēles un varēsim radoši izpausties darbnīcās.

Uz skatuves muzikālus priekšnesumus sniegs Mārupes jaunie talanti – Annija Timma, Estere Gūtmane, Mārtiņš Zariņš, Kārlis Bērziņš, Liene Zēģele, duets Elizabete & Anna un jauniešu grupa “Baseins”, kā arī grupa “Drudzis” no Jelgavas.  

18:00 - 19.00 Īpaša dzejas dienu programma - Aspazijas dzeja un mūzika operas solistes Ievas Paršas, čellista Jāņa Rinkuļa un pianistes Veronikas Rinkules izpildījumā.

Pasākuma viesiem būs iespēja piedalīties Konkursā! Tikties ar pašu muižnieku Švarcu un, lai saglabātu atmiņas par šo dienu, uzņemt tematisku monemntfoto.

Nāc uz pasākumu ar savu “šiko” kafijas vai tējas tasīti un apakštasīti, un saņem kafiju vai tēju bez maksas. Rūpēsimies par dabu un radīsim pasākuma noskaņu kopā!

Ieeja pasākumā brīva!

Švarcekmuiža

Apmeklētājiem jāievēro valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības un pasākuma laikā jāievēro 2 m distance.

Lai informētu sabiedrību par pasākuma norisi, publiskā pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Bildes un video var tikt ievietoti pašvaldības informatīvajos kanālos. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Mārupes novada pašvaldība (Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167) veic personas datu apstrādi sabiedrības informēšanai. Atrodoties pasākuma teritorija, ikviens tā apmeklētājs apliecina, ka ir informēts, ka var tikt iekļauts vizuālajā materiālā.