Izglītība

Skultes sākumskola aicina darbā fizioterapeitu

03.02.2023.

Mārupes novada  Skultes sākumskolas uz nenoteiktu laiku aicina darbā FIZIOTERAPEITU  (1 slodze)

Prasības pretendentam:

  • Latvijas Ārstniecības Personu Profesionālo Organizāciju Savienības izdots sertifikāts, kas dod tiesības praktizēt pastāvīgi kā fizioterapeitam;
  • reģistrācija Latvijas Republikas Ārstniecības personu reģistrā;
  • pieredze fizioterapeita darbā  tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām;
  • augsta atbildības sajūta, lojalitāte, spēja plānot un organizēt savu darbu;
  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī.

Galvenie amata pienākumi:

  • bērnu funkcionālā stāvokļa izmeklēšana, iegūto datu novērtēšana un analīze;
  • pirmsskolas  vecuma bērnu fizioterapijas individuālās un grupu nodarbību vadīšana (bērni vecumā no 2 līdz 13 gadiem);
  • sadarbība ar citiem iestādes darbiniekiem un bērnu vecākiem;
  • pienākumi saskaņā ar amata aprakstu.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu – saskaņā ar tarifikāciju, 1200 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • nedēļas darba laiku - 30 stundas;
  • sociālās garantijas, pēc pārbaudes laika - veselības apdrošināšanu;
  • darba vietu - Skultes ielā 25, Skulte, Mārupes novadā.

CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: skultes.sakumskola@marupe.lv, tālr. nr. 67915276
Satiksme no Rīgas  43. autobuss līdz pieturai Skulte

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.
Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv