Tūrisms

Jaunmārupē notiks pārgājiens ģimenēm ar radošajām darbnīcām

21.06.2022.
Logo

3. jūlijā Jaunmārupes dabas parkā no plkst. 14.00 līdz 18.00 notiks pārgājiens “Par aktīvām ģimenēm”, kur ģimenēm būs iespēja iepazīt vietējā novada apkaimes pārgājiena vadītāja Māra Rešņa pavadībā. Pārgājiens apvienojumā ar radošām darbnīcām un aktīvu uzdevumu spēlēm uzlabos ģimeņu fizisko un emocionālo pašsajūtu.


Ģimenes dosies aptuveni trīs kilometru garā pārgājienā, kurā tiks gūtas jaunas ierosmes, kā dažādot ģimenes brīvā laika pavadīšanu, un tostarp, kā izmantot dabas materiālus un elementus praktisko lietu izgatavošanai. Pārgājienā tiks nodrošinātas četras radošas darbnīcas. Vienā no darbnīcām ģimenes tiks aicinātas radīt gleznu vēstules, definējot pašvaldībai savas vēlmes par novada attīstību ģimenes jautājumu jomā. Visi radītie darbi tiks nodoti attiecīgās pašvaldības pārstāvjiem kā ierosme kļūšanai par ģimenēm draudzīgāku pašvaldību. Savukārt pārējās trīs darbnīcās būs iespēja no dabas materiāliem radīt jaunas, ģimenes lokā spēlējamas spēles. Tās kalpos kā lielisks motivators pavadīt laiku kopā ar ģimeni, doties nākamajos pārgājienos un izmantot jauniegūtās spēles un prasmes.


Pārgājiena noslēgumā tiks prezentēts veids, kā skaisti un atbildīgi pret dabu veidot piknikus. Savukārt mazākie apmeklētāji kopā ar meža zvēriem apgūs spēles, rotaļas, ko iespējams spēlēt ikvienā vietā, atrodoties brīvā dabā.


3. jūlijā ierašanās/reģistrēšanās no plkst. 13.30, pārgājiena sākums 14.00. Tikšanās vieta: biedrība "Pierīgas partnerība" - Mazcenu aleja 33/3, Jaunmārupe.


Dalība ir bez maksas. Iepriekšējā pieteikšanās obligāta. Pieteikuma anketa: www.ej.uz/SIF22. 

Aicinām piedalīties arī projekta “Par aktīvām ģimenēm” pārējos pārgājienos, kas būs veltīti tēmai "Personība un daba", kur radošajās darbnīcās tiks veidota ģimenes spēle un dzīvnieku māja:
•    24. jūlijā plkst. 14.00 – 18.00 Jaunolaines meža masīvā;
•    14. augustā plkst. 14.00 – 18.00 Piņķu ūdenskrātuves apkārtnē.

Pasākums tiks fotografēts, un fotogrāfijas var tikt publicētas biedrības “Pierīgas partnerība” un “Jaunolaines attīstībai” sociālajos tīklos un mājaslapā.

\Projektu "Par aktīvām ģimenēm" īsteno biedrība "Pierīgas Partnerība" sadarbībā ar biedrību „Jaunolaines attīstībai. Projekts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta pieteikums Nr. 2022.LV/ĢDP/51.

Informāciju sagatavoja:
Zane Dresmane
biedrība “Pierīgas Partnerība”
Tālr. +371 29785691
E-pasts: zane@pierigaspartneriba.lv