Tūrisms

Gastronomijas un viesmīlības tūrisma apmācību vebināru cikls

30.03.2023.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra aicina piedalīties gastronomijas un viesmīlības tūrisma apmācību vebināru ciklā,  kurā piedalīsies gan vietējie, gan starptautiskie tūrisma eksperti. 

Plānoto mācību uzsvars tiks likts uz gastronomijas tūrisma pakalpojumu attīstību un kvalitātes uzlabošanu. Apmācību cikls tiks veidots kontekstā ar mērķi iekļaut Latviju starptautiskās restorānu vērtēšanas sistēmās un ceļvežos.

Apmācības galvenokārt paredzētas ēdināšanas uzņēmumu vadības līmenim - vadītājiem, īpašniekiem, pavāriem, servisa menedžeriem, ar mērķi veicināt izpratni par gastronomiskā tūrisma nozīmi un attīstību, taču, tās būs brīvi pieejamas jebkuram interesentam. 

Gastronomijas un viesmīlības tūrisma apmācību cikla tiešsaistes semināru programma:

5. aprīlī plkst.9.30 – 11.30 “Unikāls tūrisma un ēdināšanas produkts”, Lektore Gundega Skudriņa. Pieteikšanās šeit.

skudrina

18. aprīlī plkst.9.00 – 13.00 “Produktu kvalitāte, sezonalitāte un sadarbība ar piegādātājiem Baltijā” (daļa lekcijas norisināsies angļu valodā), lektori Matias Diether, Deivydas Praspalauskas, Ēriks Dreibants. Pietiekšanās šeit.

sez

19. aprīlī plkst. 9.00 – 12.00 “Efektivitāte un ilgtspējība Baltijas restorānos”, (daļa lekcijas norisināsies angļu valodā), lektori Svetlana Riškova, Justinas Kapkovicius, Peeter Pihel. Pieteikšanās šeit.

efe

28. aprīlī plkst. 9.30-11.30 “Rezervāciju sistēmas”, lektors Didzis Grāvītis. Pieteikšanās šeit.

grav

8. maijā plkst. 9.30 – 11.30 “Finanšu plānošana un vadība”, lektors Jānis Jenzis. Pieteikšanās šeit

fin