Izglītība

PII "Mārzemīte" aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju

04.03.2024.

Mārupes novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Mārzemīte” aicina darbā

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU (uz pilnu slodzi)

Darba pienākumi:

  • plānot, organizēt un vadīt pedagoģisko darbu grupā atbilstoši pirmsskolas izglītības programmas mērķiem un uzdevumiem;
  • veidot uz attīstību vērstu pozitīvu sadarbības vidi;
  • pilnveidot savu profesionālo kompetenci u.c. pienākumi saskaņā ar pirmsskolas skolotāja amata aprakstu.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā pedagoģiskā izglītība un pirmsskolas skolotāja kvalifikācija, var būt pedagoģijas students (-e);
  • labas sadarbības prasmes darbā ar bērniem, vecākiem un kolēģiem;
  • augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • radošu, atbildīgu un uz attīstību vērstu darbu mūsdienīgā iestādē;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • normālo nedēļas darba laiku – 40 stundas nedēļā, darbs maiņās;
  • atalgojumu par likmi 1656 eiro pirms nodokļu nomaksas, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Darba vietas adrese – Rožu iela 35, Mārupe, Mārupes novads.

Par mums vairāk: www.marzemite.lv un www.facebook.com/marzemite

CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi marzemite@marupe.lv, tālr. nr. 26343301.

Satiksme no Rīgas  5433.mikroautobuss līdz pieturai “PII Mārzemīte”.