Izglītība

Mārupes pamatskolas 1.c klases komanda uzvar Vislatvijas sporta sacensībās

18.02.2020.

Pirmo klašu skolēnu konkursa „Sportland pirmie soļi basketbolā” finālsacensībās Salaspilī uzvarēja Mārupes pamatskolas 1.c klases komanda "Zvaigznītes" klases audzinātājas Sintijas Dambītes un sporta skolotājas Ineses Balodes vadībā. Skolēni ieguva galveno balvu – iespēju piektdien, 21. februārī, „Arēnā Rīga” apmeklēt Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēli basketbolā Latvija – Bosnija Hercegovina.

Konkursu jau sesto gadu rīko Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar lielāko sporta preču veikalu tīklu Latvijā "Sportland". Sākotnēji bija 8 pusfināla posmi Saldū, Ventspilī, Daugavpilī, Gulbenē, Siguldā, Valmierā, Jelgavā un Jūrmalā. Katrā posmā bija no 12 - 20 komandām. No katra posma trīs labākās komandas kvalificējās fināla posmam. Kopumā fināla sacensībās bija 24 komandas, kuras cīnījās par galvenajām balvām. Programmā bija iesildīšanās vingrinājumi un 10 stafetes ar  basketbola elementiem.

Trīs labākajām komandām būs iespēja 19. februārī apmeklēt Latvijas valstsvienības treniņu un satikt spēlētājus. Savukārt visas komandas, kas piedalījās pusfinālā, savām skolām nopelnīja balvas – basketbola bumbas.

s