Izglītība

Izzinot finanšu tēmu, skolēni radījuši biedrības “Mārupes uzņēmēji” monētas metus

17.03.2021.

11.martā individuāli tika iepriecināti Jaunmārupes pamatskolas un biedrības „Mārupes uzņēmēji” kopīgā  1., 2., 4.klašu konkursa “Biedrības “Mārupes uzņēmēji” monētas mets” monētu zīmētāji. Skolēnu uzdevums bija sociālo zinību ietvaros izzināt  finanšu tēmu par naudu un vizuālajā mākslā izveidot biedrības „Mārupes uzņēmēji” monētu, tās izskatu un pamatot, kas un kāpēc tajā attēlots. Attālināto vizuālo mākslas stundu ietvaros skolēni ģenerēja ļoti interesantas idejas par savu monētu un zīmēja metus.

konkurss

 

Konkursa ietvaros Mārupes uzņēmēju pārstāvji izvērtēja 28 skolēnu zīmētās monētas, no kurām tika noteiktas 3 labākās, kā arī godināti 4 ārpus trijnieka palikušie. Īpašs paldies aktīvajiem biedriem, kas noteica savus nominatus un izvirzīja 10 simpātiju balvas: 1.vieta  Elīzei Rozentālei (4.b),  2.vieta  Alisei Šarokai (2.c), 3.vieta  Emīlijai Dancei-Vuškānei (2.a).Atzinības konkursā saņēma Valdemārs Mihailovs (2.c), Alfrēds Beinerts (1.c),  Līva Kadiķe (4.c), Martins Bērziņš (2.d).  

Uzņēmumu simpātiju balvas saņēma: Elīze Rozentāle (4.b), Amanda Ozola (2.a), Emīlija Krastiņa (2.b), Elizabete Zeibote (4.d), Annika Raugule (1.a), Nora Teicāne (1.d),  Ernests Kleins (1.a), Roalds Bredovskis (1.b), Olivers Mīlenbergs (1.b),  Krišjānis Kadiķis (1.c), Martins Bērziņš (2.d), Hanss Nāckalns (4.c)

Attēlā: Elīze Rozentāle, 1.vietas ieguvēja

 

 

Paldies biedrības „Mārupes uzņēmēji” biedriem par atbalstu un sagādātajām balvām: Starptautiskā lidosta „Rīga”, „Dzērienu Serviss”, „Madara Organic Skincare”, „Golfs Viesturi”, „SIA EDS”, „SIA Prolux”, „Beweship Latvija/BEWE RIX”. Īpašs paldies par konkursa darbu skolēnu iesaistīšanu konkursā Jaunmārupes pamatskolas vizuālās mākslas skolotājām Ilzei Brantei un Laumai Šulcei, kā arī biedrības „Mārupes uzņēmēji” iepriekšējās valdes priekšsēdētājai Laurai Kulakovai un biedrības administratorei Gunitai Ievkalnei.

 

Jaunmārupes pamatskolas sociālo zinību skolotāja Solvita Lauzēja

 

moneta