Izglītība

Aicina uz bezmaksas lekcijām un apmācībām jaunajiem vecākiem MAMMU PITSTOPĀ

09.05.2019.

Mammu Pitstopā aktīvi norisinās jauno vecāku apmācības pašvaldības projektu konkursa "Mārupe - mūsu mājas" ietvaros.

Apmācību ciklu "Bezmaksas lekcijas gaidību laikā un pēc bērniņa piedzimšanas" jau ir apmeklējuši vairāk kā 20 jauno vecāku. Šobrīd ir sācies jauns cikls, kurā piedalās vēl 20 jauno mammu un tētu. Savukārt, trešajam apmācību ciklam maijā / jūnijā vēl var pieteikties www.mammupitstops.lv mājaslapā. Reģistrācija sākas 14.maijā plkst. 12.00.

Vecākus aicinām uz MAMMU PITSTOPU arī 11. maijā! No plkst. 11:00 līdz 13:00 te norisināsies pasākums PEP mammu dienas ietvaros. Jaunajiem vecākiem būs iespēja aprunāties ar vairākām PEP mammām par sevi interesējošiem
jautājumiem, kā arī iegūt informāciju par citām iespējām, kur bez maksas var apgūt jaunajiem vecākiem nepieciešamās prasmes un zināšanas.

pitstop

Katrs apmācību cikls sastāv no piecām lekcijām, kas aptver visus aktuālākos jautājumus saistībā ar bērniņa gaidību laiku, kā arī pēcdzemdību periodu, tai skaitā vecāku emocionālo labsajūtu un daudz praktisku jautājumu par zīdīšanu, jaundzimušā aprūpi, sievietes ķermeni pēc dzemdībām u.c. Topošie un jaunie vecāki varēs saņemt bezmaksas apmācības, iepazīties ar Mārupē pieejamām ne-medicīniskām atbalsta personām – zīdīšanas konsultantiem, dūlām, PEP mammām, kas aktīvi darbojas Mārupes novadā, kā arī nodibināt savstarpējus kontaktus vecāku pieredzes apmaiņai.

Sīkāku informāciju par lekcijām var iegūt www.mammupitstops.lv

Papildu info, sūtot e-pastu: ramona@mammupitstops.lv.

Viena lekciju cikla auditorijas lielums ir 7 pāri jeb 14 cilvēki. Dalībnieki lekcijām tiks reģistrēti pieteikumu saņemšanas secībā.

Skaistu un sirsnīgu visiem Māmiņdienu!

Lekcijas tiek līdzfinansētas Mārupes novada domes projektu konkursa “Mārupe - mūsu mājas 2019” ietvaros.