Skolēnus aicina piedalīties biznesa ideju konkursā

27.02.2023.

Biedrība “Mārupes uzņēmēji” sadarbībā ar Mārupes novada pašvaldību  skolēnus aicina piedalīties biznesa ideju konkursā.

Skolēnu biznesa ideju konkurss


Konkursa mērķis ir radīt skolēnos izpratni par uzņēmējdarbību, attīstīt spēju argumentēt un aizstāvēt savu viedokli, kā arī motivēt jauniešus sava biznesa veidošanai un attīstībai, inovatīva produkta vai pakalpojuma radīšanai.


Skolēnu iesniegtās idejas tiks vērtētas divās kārtās - pēc iesniegtā pieteikuma un prezentācijas klātienē. Biznesa idejas apraksts jāiesniedz brīvā formā atbilstoši savām zināšanām un pieredzei (līdz piecām lapaspusēm).

 

Konkursā var piedalīties Mārupes novada pašvaldības izglītības iestāžu skolēni, kā arī citi Mārupes novadā
deklarētie skolēni, sākot jau no pirmās klases, iesniedzot idejas aprakstus individuāli vai grupā līdz piecām personām.  Pretendentiem ir iespēja konsultēties arī ar mentoru – biedrību “Mārupes uzņēmēji”. Lai pieteiktos konsultācijai, nepieciešams sazināties ar biedrības pārstāvi Miku Lukstiņu, rakstot uz e-pasta adresi: miks@fixman.lv


Konkursa rezultātā trīs labāko biznesa ideju autori katrā konkursa grupā (1.-6. klase; 7.-9.klase; 10.-12.klase) iegūs balvas: 1. vieta – 100 eiro, 2. un 3. vieta – veicināšanas balvas. Visām grupām ir iespēja cīnīties par galveno balvu “Grand Prix” – 200 eiro.


Konkursa balvu fondu veido biedrības “Mārupes uzņēmēji” saziedots balvu fonds.


Aicinām jauniešus uzdrošināties un iesniegt savu pieteikumu līdz 2023. gada  28. februāra plkst. 23.59, nosūtot to uz e-pasta adresi: info@marupesuznemeji.lv vai iesniedzot klātienē Mārupes novada pašvaldības Izglītības pārvaldē (Konrādu ielā 5, Mārupē) - iestādes darba laikā darba dienās. 

 

Konkursa "Mārupes novada skolēnu biznesa ideju konkurss" nolikums

 


Nolikums un plašāka informācija pieejama: www.marupesuznemeji.lv un www.marupe.lv, kā arī savas izglītības iestādes mājaslapā.


Vairāk informācijas:

  • Miks Lukstiņš, biedrības “Mārupes uzņēmēji” pārstāvis (miks@fixman.lv
  • Einārs Ervīns Deribo, Mārupes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vecākais jaunatnes lietu speciālists (einars.deribo@marupe.lv)
  • Linda Ostrovska, Mārupes novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciāliste (linda.ostrovska@marupe.lv