Bezmaksas semināri vecākiem par pirmās palīdzības sniegšanu mazuļiem un bērniem

29.05.2018.

Mārupes novada Dome sadarbībā ar biedrību “Mārupes Nākotnei” uzsāk ģimeņu atbalsta projekta “Būt līdzās!” īstenošanu un aicina vecākus, vecvecākus, auklītes, audzinātājas un citus interesentus bez maksas apmeklēt seminārus par pirmās palīdzības sniegšanu bērnam un zīdainim.

vizualis_pirma_palidziba_lidzas_but.png

Seminārā tiks apskatītas tādas tēmas kā rīcība negadījuma vietā, atdzīvināšanas pasākumi bērnam un zīdainim, aizrīšanās, rīcība dažādu traumu gadījumā, rīcība akūtu saslimšanu gadījumā u.c. Seminārā tiks apgūtas teorētiskās un praktiskās zināšanas, kā palīdzēt bērnam līdz ierodas mediķi. Semināru vadīs sertificēts pirmās palīdzības apmācības pasniedzējs Edgars Sīmanis.

Kopumā šogad plānots organizēt 4 - 5 seminārus. Pirmie divi semināri jau 7.jūnijā un 15.jūnijā. Semināru norises laiks un vieta: no plkst. 17.30 līdz 20.30 Jaunmārupes sabiedriskās ēkas 3.stāva zālē (Mazcenu aleja 33/3, Jaunmārupe).

Pieteikties semināram var, aizpildot elektronisko reģistrācijas formu šeit vai rakstot vārdu, uzvārdu un vēlamo semināra datumu kontaktpersonai no biedrības “Mārupes Nākotnei” Jūlijai Baumanei pa tālruni 29324266.

Iesākām pieteikšanos neatlikt uz vēlāku laiku, jo vietu skaits ir ierobežots.

 

Priecāsimies Jūs redzēt seminārā!