Izglītība

Mārupes novada Sporta skola aicina darbā sporta ārstu

18.09.2023.

Sporta skola

Mārupes novada Sporta skola aicina darbā

SPORTA ĀRSTU

Pienākumi:

  • nodrošināt audzēkņu veselības un organisma funkcionālā stāvokļa novērtēšanu;
  • novērtēt un izskaidrot fiziskās slodzes ietekmi uz cilvēka organismu;
  • konsultēt sporta trenerus un spēlētājas par treniņu procesu, kā labāk, kvalitatīvāk sasniegt rezultātus;
  • veikt sportistu medicīnisko aprūpi pirms sacensībām, sacensību laikā un pēc tām.

Prasības:

  • augstākā medicīniskā izglītība;
  • reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
  • komunikācijas un sadarbības prasmes, augsta saskarsmes kultūra;
  • valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī;
  • augsta atbildības sajūta, rūpes par veselīgu dzīvesveidu, psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra.

Piedāvājam:

  • nepilnas slodzes darbu - 20 stundas nedēļā;
  • darba līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku;
  • iespēju profesionāli pilnveidoties un augt mērķtiecīgā kolektīvā;
  • atalgojumu 869,50 eiro (pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālas garantijas un veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

Darba uzsākšanas laiks: vienojoties

Pieteikumu, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas  līdz 2023. gada 1. oktobrim sūtīt uz e-pastu: sportaskola@marupe.lv ar norādi  “Sporta ārsta vakance”

Papildu informācija: 67687150

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi. Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība.

Adrese: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, E-pasts: marupe@marupe.lv, informatīvais tālrunis: 67934695